У суботу 25-го березня о 18:00 запрошуємо на лекцію "Ave Maria" Івана Дудича - мистецтвознавця, наукового співробітника Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові. Ціна - 200 гривень, просимо приходити трохи заздалегідь, щоб зайняти зручні місця.

В історії музики є твори, які наскрізною ниткою проходять крізь віки. "Ave Maria" - саме такий твір. Скільки композиторів зверталися до цієї молитви-гімну, що прославляє життя та диво Благовіщення! "Ave Maria" віднаходимо і в репертуарі Соломії Крушельницької, як в операх так і в концертних виступах співачка зверталася до цієї теми.

Джузеппе Верді, П'єтро Масканьї, Франц Шуберт, Йоганн Себастьян Бах та Шарль Гуно... Всіх і не перелічити. Серед них особливо вирізняється твір Джуліо Каччіні, який зовсім не схожий ані за структурою, ані за текстом чи мелодикою... Музика теж приховує свої таємниці. Чому про твір такої сили, як "Ave Maria" Джуліо Каччіні, немає жодної згадки в репертуарі славетної Соломії?.. Дивина!

Разом зануримося в історію та музику. За окремими фактами спробуємо відшукати, наче Шерлок Холмс, хто такий Джуліо Каччіні і чому його "Ave Marіа" така особлива! Кожен музичний твір, який ми прослухаємо на лекції, буде слідом-підказкою, який приведе нас до правди! Лекція аранжована "Ave Maria" кращими виконаннями легендарних співачок з архівних записів.

Відкриємо для себе "Ave Maria" по-новому! Чекаємо вас!

Добра музика збирає добрих людей. Пропонуємо не змарнувати нагоду і зазирнути в "Штуку" у неділю о 17:00. За фортепіано з популярними мелодіями буде Микола Лахман, а за найкращою кавою у Львові - ви з добрими друзями. Чекаємо!

У неділю 19-го березня з 14:00 до 16:30 запрошуємо на Арт-зустріч "Текстурна паста" з Nadijka Kozak та IdeaArt Lviv, ціна - від 650 гривень, залежить від формату полотна. Для участі необхідна реєстрація - http://bit.ly/3YGydpC.

Весна кличе творити! Поринемо у весняний настрій і створити унікальну об'ємну картину. Можна обрати сюжет картини самостійно - весняні тюльпани або ж таємничі гори.

У вартість входять усі необхідні матеріали, 10% від прибутку для ЗСУ.

Поки у Львові весняний дощ і ще трохи зимно, продовжуємо традиції затишних музичних вікендів. Будемо грітися джазом, українськими мелодіями і товариством один одного:
  • СБ 11/03 о 18:30 - вечір блюзу і джазу, співатиме Зоряна Починайко;
  • НД 12/03 о 17:00 - українські популярні і народні мелодії, за фортепіано Богдан Лимар.
Вхід вільний, резервація - 0975868195.

З тривогами живемо наші життя, стараючись помічати хороше і плекати вдячність. В цьому трохи допомагають звички, як от концерти щовікенду. Цієї неділі 19-го лютого запрошуємо о 17:00 на джаз. За фортепіано Микола Лахман, а за нами - відмінна кава і улюблена випічка. Заходьте!

Найкращий вияв турботи про дорогу людину - знайти час для розмови без поспіху, викроїти годину чи дві з присутністю тут і тепер. У "Штуці" для цього ідеальна атмосфера - далеко від гамірного середмістя, затишно і добра музика.

Запрошуємо, за фортепіано Богдан Лимар:

  • НД 12/02 з 17:00 до 18:00 - українська в'язанка;
  • ВТ 14/02 з 17:00 до 18:00 - мелодії про любов.

Вхід вільний, резервація - 097 5868195.


У неділю 5-го лютого з 14:00 до 16:30 запрошуємо на майстер-клас Надійки Козак, ціна - 600-700 гривень, залежить від формату полотна. Для участі необхідна реєстрація - http://bit.ly/3jtM9op.

Творчі зустрічі IdeaArt Lviv - це завжди наповнення хорошим настроєм. Для відновлення сил і відпочинку чекаємо вас на чудовому майстер-класі✨Відчуємо атмосферу зимової казки та створимо свої гори.

Формат на вибір: полотно 40*40см - 700 гривень, полотно 30*40см - 600. У вартість входять усі необхідні матеріали, 20% від прибутку для ЗСУ.

Дорогі друзі, напланували інтенсивний вікенд. Усе, щоб ви розпружились і відпочили:
  • СБ з 11:00 до 12:00 - класичні мелодії на фортепіано до пізнього сніданку від Павла Гречки;
  • НД з 14:00 до 16:30 - майстер-клас "Засніжені гори" від Надійки Козак та її "Ideaart Lviv", більше інформації тут - https://bit.ly/3lbUBcg;
  • НД з 17:00 до 18:00 - джазові імпровізації на фортепіано від Миколи Лахмана, вхід вільний.
Резервація столиків - 0975868195.

У лютому запрошуємо на виставку живопису Ігоря Некрахи “Спокій”. Відкриття з участю автора відбудеться у середу 1-го лютого о 17:30, вхід вільний.

Ігор Некраха: “Виставка як і переважна більшість моєї творчості представляє пейзажні твори, виконані у стилі мінімалізм. Тут твори з Карпатськими горами, Слобожанськими луками та озерами. Моя художня практика споглядальна, кожен пейзаж я робив, розуміючи, що хочу зобразити. У роботах схиляюсь до кольорової гармонії та лаконічності композицій”.

Про автора

Народився в 1998 році в Харкові. Початкову художню освіту здобув у Харківському художньому училищі, спеціальність – художник-викладач (2013-2017). У 2017 році вступив до Харківської державної академії дизайну і мистецтв, факультет «Дизайн» за спеціалізацією «Промисловий дизайн».

З 2013 почав виставкову діяльність. Регулярно бере участь у всеукраїнських та міжнародних пленерах. Роботи зберігаються в приватних колекціях України, Росії, США, Канади, Англії, Греції.


Від свого коріння черпаємо силу, від доброї музики набираємось настрою. Завтра, у неділю 29-го, о 16:00 запланували годину українських мелодій на фортепіано з Богданом Лимарем:

- Богдане, що там у програмі?
- Та всього потрохи - і народні, і сучасні.

Має бути люкс, приходьте!

Вхід вільний, реєстрація - 0975868195.