Ви вже розпакували сандалі і квітчасті сукні? Пірнули у перший оберемок бузку? Слухали тьохкання пташок за вікном, коли стихає гул машин? Ми - уже! І гукаємо вас також у неділю викреслити усі три пункти дорогою у "Штуку" на концерт. Дуже скучили і чекаємо!

Початок о 16:00, Микола Лахман гратиме на фортепіано легкий джаз, а ми приготуємо для вас міцне еспресо або свіжий лимонад з кубиками льоду. Добрий настрій і затишок в комплекті, лише приходьте!

Вхід вільний, резервація столиків - 097 5868195.

Кажуть військові психологи, що крім волонтерської допомоги, маємо ще жити свої цивільні життя, відновлюватися і тримати моральний стан на високій позначці. Трохи хочемо допомогти організаційно і за традицією запланували у неділю 8-го травня концерт. Початок о 16:00, за фортепіано Юлія Столярець, у програмі - спокійні ліричні мелодії.

Беріть з собою маму, друзів, гостей міста і приходьте перевести подих. День матері чи День міста, але завжди радо чекаємо вас із найсмачнішою кавою.

Вхід вільний, резервація столиків - 0975868195.

Завдяки весні можемо перемкнути канал новин - після брязкання зброї порадіти розквітлим деревам, після сирен послухати пташок. Знаємо, що планування далі вечора не усім пасує, але у неділю 1-го травня запрошуємо о 16:00 на фортепіанний концерт Миколи Лахмана.

А також перед концертом о 14:00 буде зустріч із Олександром Васильченком - автором травневої виставки "Кадри вільного життя 1970-их".

Обіцяють чудову погоду, вже маємо столики надворі і поруч - мальовничу алею сакур. Навіть серед жвавого міста повітря духмяне Заходьте на музику!

Вхід вільний, деталі та резервація столиків - 097 5868195.


В травні кав’ярня-галерея “Штука” запрошує на "Кадри вільного життя 1970-их", фотовиставка Олександра Васильченка. Нагода розмови з автором буде 1 травня, у неділю, о 14:00, натомість оглянути експозицію можна щодня згідно графіку роботи кав'ярні, вхід вільний.

У 1970-их, коли більшість українців опинились за залізною завісою, завдяки професії моряка автор багато мандрував, вихоплюючи миті з життя мешканців припортових міст. Цікаво, що на кожному кораблі тоді було укомплектовано штатну лабораторію, де проявлялися плівки і друкувалися світлини. У добірці вуличні фото людей за справами, у дорозі, з товариством і на самоті - строката колекція емоцій та образів вільного світу.

Про автора

Народився 8 серпня 1946 року на Донеччині. З вересня 1957 року живе у Львові.

Фотографією почав займатися з 1964 року. Перший фотоапарат - “Смена-6”.

У 1965-68рр. проходив службу в Радянській Армії. З січня 1969 року влаштувався на роботу в Ризьку базу Рефрежераторного флоту. На учбовому судні проходив навігацію по Балтиці.

Восени 1969 року брав участь у фотовиставці рибалок Латвії (ІІІ місце). З весни 1970 року пішов у дальні рейси в Північне море і Атлантику. За час роботи на суднах флоту Міністерства рибного господарства фотографував у припортових містах Англії, Франції, Канарських островів, Марокко, Нідерландів, Бельгії, Швеції.

З осені 1978 року постійно живе і фотографує у Львові.

У вівторок 26-го квітня о 16:00 запрошуємо на концерт Олексія Карпенка "Доброго вечора, ми з України!". Вхід - 100 гривень, для резервації місця просимо прийти трохи заздалегідь.

Після 24-го лютого наші життя поділились на "до" і "після", у нових обставинах з'явились нові ролі та виклики. "Це я граю на фортепіано, граю на залізничному вокзалі для людей, які втратили свій дім, для людей, в яких забрали їхнє життя, і вони їдуть у невідоме. А я граю, щоб людям було трішки легше на душі, і щоб витіснити їхній біль від жахливих спогадів силою музики"

У камерній атмосфері кав'ярні послухаємо чудову музику, яка дарує надію, підтримаємо один одного і наберемося сили продовжувати боротьбу. Слава Україні!

Попереду Великдень і наш графік роботи трохи зміниться:
  • СБ 23/04 - з 9:00 до 16:00;
  • НД 24/04 - вихідний;
  • ПН 25/04 - з 12:00 до 18:00.
Любимо вас і чекаємо на каву. Ще й на Котлярській ось-ось розквітнуть сакури!

З ароматною кавою і оберемком нарцисів маємо добру нагоду трохи відпочити у святковий день. У неділю 17-го квітня о 16:00 запланували концерт Миколи Лахмана. Хочеться якнайбільше українського, то й програма буде відповідною.

Чекаємо перемоги, але пам'ятаємо, що життя триває, навіть коли 50 днів відчувається як довге 24-те лютого. Не відкладайте!

Вхід вільний, резервація столиків - 097 5868195.

У четвер 14-го квітня, о 16:00 запрошуємо на показ віднайденого фільму Олександра Пежанського про перші українські лещетарські змагання у Львові.

15 лютого 1929 року у Львові на Погулянці відбулися перші змагання серед членів Карпатського Лещетарського Клубу, а Олександер Пежанський зняв короткий фільм про цю подію. Після багаторічних мандрів плівка опинилася в доньки Олександра Пежанського Дарії Ярошевич в Чикаго. Вона передала її нам для оцифрування, а ми покажемо ці унікальні кадри на широкий загал.

Перед показом послухаємо розповідь майстра з оцифрування кіноматеріалів, члена УФОТО Ігоря Ткачика.

Дорогі друзі, найближчої неділі 10-го квітня о 16:30 запрошуємо взяти паузу від хвилювань і на годину зануритись в українські мелодії - народні та популярні. За фортепіано буде Юлія Столярець, а у програмі "Гуцулка Ксеня", "Ніч яка місячна", "Чорнобривці" і ще багато приємного. Вхід вільний, резервація столика - 097 5868195.

Війна - це марафон, тому маємо дбати про себе, коли можемо. Приходьте і беріть з собою гостей з інших міст! Наша перемога з кожним днем ближча. Слава Україні!

1 квітня о 17:00 в кав’ярні-галереї “Штука” відбудеться відкриття виставки живопису Тамари Волошенко “Українська земля”. Експозицію можна буде оглянути щодня з 10:00 до 18:00 до кінця квітня, вхід вільний.

У чорноті війни має бути місце думкам про добро і любов, буденні справи і звичні краєвиди. Вони тримають нас, поки усі сили зосереджені на допомозі близьким і нашим захисникам для спільної перемоги. На виставці зібрано давніші роботи Тамари Волошенко - вулички, мешканці, оберемки квітів. Фрагменти світлого часу, до якого незламно йдемо крок за кроком.

Роботи можна придбати, половину коштів художниця передасть на потреби ЗСУ.

Про авторку

Тамара Волошин народилася 30 червня 1952 року в с. Модричі Дрогобицького району Львівської області.

У 1969-70рр. навчалася в художній студії м. Лубни на Полтавщині у Заслуженого діяча мистецтв В. А. Семенюти. У 1971-76рр. - Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва.

У 1995-му вступає до Національної спілки художників України. З 1998р. - доцент кафедри дизайну Львіського державного лісотехнічного університету. У 2005-му указом Президента України присвоєно почесне звання “Заслужений художник України”.

З 1978р. постійна учасниця всеукраїнських та міжнародних мистецьких виставок.