У неділю 19 липня о 18:00 запрошуємо на концерт Олексія Карпенка (Alex Karpenko). Кількість місць обмежена, тому просимо заздалегідь резервувати столики - 097 5868195.

Серед іншого прозвучать:
- Carlos Gardel “Por una Cabeza”;
- Astor Piazzolla “Libertango”;
- Matos Rodriguez “La Cumparsita”;
- Johannes Brahms “Hungarian dance №5”;
- Earl Wild “The Man I Love”;
- George Gershwin “Summertime”;
- Louis Armstrong “Go Down Moses”.


У неділю 12 липня о 18:00 запрошуємо на “Мелодії з кіно”, за фортепіано Олексій Карпенко (Alex Karpenko). Кількість місць обмежена, тому просимо заздалегідь резервувати столики - 0975868195.

Звучатимуть:
- Lady Gaga, Bradley Cooper - "Shallow" - із к/ф "Народження зірки";
- Yann Tiersen - "Amelie" із к/ф "Амелі";
- Yann Tiersen - "La valse d'Amelie" із к/ф "Амелі";
- Ramin Djawadi - "Main theme Game of thrones" із серіалу "Гра престолів";
- Roy Orbison - "Pretty woman" із к/ф "Красуня";
- Justin Hurwitz - "Mia and Sebastian's theme" із к/ф "Ла-ла-ленд";
- "How far I'll go" із мультфільму "Ваяна";
- Jean Pierre Taieb - "Running after my fate" із к/ф "Розділювач";
- Leonard Cohen - "Hallelujah" із мультфільму "Шрек";
- Whitney Houston "I will always love you" із к/ф "Охоронець";
- Celine Dion "My heart will go on" із к/ф "Титанік";
- "Let it Go" із мультфільму "Холодне серце";
- Hans Zimmer - "Time" із к/ф "Початок";
- Hans Zimmer - "Maine theme Interstellar" із к/ф "Інтерстеллар".


У вівторок 7 липня о 18:30 запрошуємо на перегляд у Кіноклубі Олега Яськіва фільму "Сім днів" (реж.Роландо Кола, Швейцарія-Італія, 2016). У зв’язку з карантинними правилами, ми змушені обмежити кількість глядачів числом 10. Тому прохання приходити завчасно!

"Цього року літо якось непомітно і несміливо підступило на інтимну відстань. Зашепотіло морським бризом і лісовим шумом, випустило з домашнього ув’язнення сміливі мрії і запросило у подорож. Можна заплющити очі і гайнути кудись, де ніколи не зможеш потрапити. Можна зручно примоститись і поставити платівку улюбленого композитора, якого ніколи вже наживо не почуєш. Можна відкрити книгу і дочитати нарешті відкладений роман, на який так довго не було часу. Літній настрій розпачливо провокує наше тіло на кохання, ніжно ковзаючи по ньому немов хустина з найтоншого шовку…

Ми ж зробимо інше: повернемо собі добре кіно, а з ним цей запаморочливий літній настрій, в якому дійсність ніколи не перевершує мрії, а все відкладає остаточний змаг на наступний рік і знову програє, не відаючи закон життя, в якому у змаганні між духовним і матеріальним, останнє ніколи не наздожене перше.

«7 днів» – фільм швейцарського режисера Роландо Кола, знятий спільно з італійськими кіномайстрами – є якраз прекрасним зразком такого літнього настрою. Історія кохання зрілих чоловіка і жінки, яка триває всього сім днів, розгортається на тлі розпеченого сонцем сицилійського острова, на якому єдиними слідами цивілізації залишаються білі будиночки літніх селян, прекрасні народні пісні та подружні історії, закодовані у їхньому ставленні одне до одного. Саме тому там прагнуть організувати своє весілля друзі наших героїв, які й просять їх здійснити всі необхідні приготування за сім днів до початку церемонії…

Фільм розповідає здавалось би звичайну історію кохання, яку багато- хто проживав. Проте саме мистецтво кіно робить цю історію магнетично привабливою. Єдність місця і часу, глибоко прописані діалоги, стримана і точна у деталях гра акторів, майстерно передана атмосфера середземноморського настрою і прекрасне операторське зображення моря дозволяють віддатися сценарній історії, відчути почуття героїв майже як власні, відгукнутися на заклик моря, яке у мріях завжди звертається приватно.

Прийнято вважати, що швейцарське кіно знаходиться на периферії кінематографічної географії. Як виявляється, це уже не зовсім так. Цей та інші достойні фільми, які створені у цій маленькій альпійській країні, підтверджують думку про те, що якість національного кіно поступово вирівнюється, бюджети фільмів не завжди корелюють з їхнього якістю, традиційні кінематографічні школи вже давно перестали мати національний вимір і, таким чином, доброго кіно може з’являтися більше, ніж очікуємо і там де не очікуємо.

Якраз таким прикладом і є «7 днів», камерна літня історія про любов та мрії. Приходьте у Кіноклуб, туди, де ми зможемо мріяти нарешті разом. Навіть улітку…"

Олег Яськів


У неділю 5 липня о 18:00 запрошуємо на “Фортепіанний мінімалізм” від Олексія Карпенка (Alex Karpenko). Кількість місць обмежена, тому просимо заздалегідь резервувати столики - 097 5868195.

Програма:

- Philip Glass - "Metamorphosis" 1-5;
- Philip Glass - "Mad Rush";
- Ludovico Einaudi - "Una mattina";
- Ludovico Einaudi - "Elegy for the Arctic";
- Yiruma - "Kiss the rain".

У липні кав’ярня-галерея «Штука» та БФ Спадщина.UA / Heritage.UA з приємністю запрошують вас на виставку-аукціон "Свято бобра", присвячену неймовірній красі маленького міста з великою історією – Бібрці! Відкриття відбудеться 1 липня, у середу, о 17:00.

На виставці представлені роботи семи львівських митців, виконані в Бібрці під час пленеру 15 березня 2020 року. Квітослава Булавіна, Наталка Івженко, Дарія Зав'ялова, Олена Зотова, Христина Приймак, Ірина Фартух та Ліліана Харьковська представлять свої твори на картоні та полотні, у в олії, акрилі та графіці.

Радо кличемо вас відвідати виставку, аби побачити цей неймовірний край крізь призму мистецтва та закохатися у нього.

В рамках виставки БФ «Спадщина.УА» уже традиційно планує провести онлайн аукціон на благо пам’ятки архітектури місцевого значення початку ХХ століття, окраси Бібрки та його візуальної домінанти - будівлі колишнього товариства «Сокіл», що перебуває під опікою фонду.

Завдання виставки - аукціону:
- популяризація культурної та природної спадщини Бібреччини;
- промоція майбутнього мультифункціонального культурно-туристичного центру «Сокіл»;
- збір коштів на дофінансування проекту «Офіс гостинності майбутнього мультифункціонального культурно-туристичного центру «Сокіл», поданого на Конкурс «Єврорегіон Карпати - Україна» (загальний бюджет - 312 тис. грн, в т.ч. 62 тис.грн. - необхідне дофінансування БФ «Спадщина.УА»).

Аукціон відбуватиметься в період 6-20 липня 2020 року на ФБ сторінці СОКІЛ / SOKIL.


28 червня з 18:00 до 19:00 у «Штуці» звучатимуть фортепіанні версії українських популярних мелодій. Виконуватиме Олексій Карпенко. Кількість місць обмежена, тому просимо заздалегідь резервувати столики - 097 5868195.

Програма:
- Pianoboy «Кохання», «Родина»;
- Скрябін «Спи собі сама», «Старі фотографії»;
- Бумбокс «Бета-каротин», «Люди»;
- Океан Ельзи «Не питай», «Квітка», «Холодно»;
- Скай «Тебе це може вбити»;
- Друга ріка «Три хвилини», «Дотик».


21 червня, у неділю, з 18:00 до 19:00 перед кав'ярнею “Штука” відбудеться концерт гурту “Ойкумена” в рамках Свята музики у Львові.

До дня літнього сонцестояння звучатиме акустична програма авторських пісень на слова Ліни Костенко та Лесі Українки. Під час події просимо одягнути маску і дотримуватися дистанції 1,5м.


У червні кав'ярня-галерея "Штука" запрошує на виставку Олени Каменецької-Остапчук "Барви великого міста".
Місто ненадовго спорожніло, змінило ритм, резонує у кожному перехожому. На виставці зібрані роботи з контрастним настроєм, що дозволять згадати людну площу Ринок і сонячну Підвальну, спокійні бруковані вулички на заході сонця, зелені острівці Стрийського парку та приватних садків посеред міського гамору. Деталі увиразнюються, простору більшає, палітра з приходом літа стає насиченішою.

Про авторку

Народилась у Львові. У 1977 – 1980 – навчання у Львівській художній школі, викладачі – В.Риботицький, Б.Масляк. У 1981 – 1982 – навчання живопису у В.А.Овсійчука, рисунку у Б.Буряка. В 1982 – 1987 – навчання у Поліграфічному інституті ім.І.Федорова на відділенні “Графіка”. Викладачі – В.Овчинніков, М.Таранов, Х.Саноцька, С.Іванов, А.Попов, В.Гурмак, І.Туманов, П.Приведа.

Роботи художниці можна зустріти в галереї “Зелена Канапа”, арт галереї Мадам Пальмгрен, ProArt Gallery та інших. Її твори зберігаються в приватних колекціях Великобританії, Німеччині, США, Канаді, Ізраїлі.

Любі гості,
ми за вами невимовно скучили! Радіємо думці про зустріч і розказуємо, як працюватимемо найближчими днями. Перш за все, подбали про санітайзери, усім колективом докладно вивчили протокол роботи і безпеки, зробили невеличкий ремонт і заради нашого з вами здоров'я та екології інсталювали посудомийну машину. Остання дозволить вам вибрати, у якому горнятку безпечно насолоджуватися улюбленим капучіно, мате чи коктейлем. А ще будемо перевіряти температуру не лише вітрини з солодощами, а й вам. Про маски і дистанцію у 1,5 метри, певно, ви уже чули.

Найближчого тижня графік роботи - з 9:00 до 20:00, працюємо у тестовому режимі. Чекаємо!


З Великоднем, друзі! Бажаємо здоров'я, радості, сердечного тепла і затишку у ці світлі дні. Чекаємо якнайшвидшої зустрічі з вами у затінку сакур на Котлярській. Христос Воскрес!