21 грудня, у середу, о 18:00 запрошуємо на лекцію “Новий рік 1900 у Львові: на межі історизму та сецесії” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Для участі потрібна реєстрація – https://bit.ly/3YxZcEV, ціна – 300 гривень, тривалість — дві години.

Зануримося у святкову атмосферу кінця ХІХ століття, пов'язану не лише з закінченням року, але й цілого століття. Це був час, коли люди з хвилюванням очікували і вимагали змін: у власному житті, в суспільстві, мистецтві та архітектурі. Новий стиль - сецесія - виник саме у такому дусі заперечення та відокремлення від старого, з яким тим не менш не так просто було попрощатися.

Чим жив Львів у цю добу, як відбувся отой категоричний перехід між стилями, які будівлі були збудовані саме в цей період - останнього десятиліття ХІХ і першого десятиліття ХХ століття, коли історизм досягав свого найвищого злету і раптово та несподівано перетворився у сецесію.

Атмосфера новорічно-різдвяних святкувань межі століть пронизуватиме всю лекцію у вигляді прикладів автентичних інтер'єрів та екстер'єрів з відповідними атрибутами та деталями.

Після лекції плануємо почастуватися білим та червоним вином домашнього виробництва — порічковим та вишневим, досвід виробництва вина - 40 років.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку події, кошти не повертаються.


"Світла немає, а ми працюємо", - наше мотто на цю зиму. За будь-яких обставин зігріємо вас духмяним чаєм чи доброю кавою і навіть приготуємо лаконічну вечерю.

Традицію недільних концертів теж зберігаємо - завтра о 16:00 за фортепіано Микола Лахман. Свічки палахкотять, дзеркала і вітрини підморгують, а ми чекаємо вас, щоб мило побалакати і відпочити перед новим тижнем. Перемога близько!

У суботу 10-го грудня з 11:00 до 13:30 запрошуємо створити зимову казку у стилі Ван Гога разом з IdeaArt Lviv – чудову картину або ялинкову іграшку з настроєм Різдва.

Для участі потрібна реєстрація - https://bit.ly/3FCA5tp, ціна залежить від розміру роботи - 400-550 гривень, з них 20% для ЗСУ. Усі необхідні матеріали входять у ціну.

Малюємо, донатимо та перемагаємо! Приходь, Ван Гог кличе!

У грудні кав’ярня-галерея “Штука” запрошує на виставку живопису Володимира Стецули “Я вільний птах — я люблю волю” для вшанування пам’яті автора. Відкриття у четвер 1-го грудня о 18:00, вхід вільний.

Володимир Стецула, як і кожний художник, любив волю, адже це невід‘ємний атрибут імпровізації, яку так часто застосовував у своїй творчості автор. Бути вільним в мисленні, відстоювати свої інтереси, іти на компроміс у тих моментах, де не зашкодить твоїй волі. Це радість буття тут на землі, коли завдяки твоїй правильній позиції змінюється навколишнє середовище і твоє оточення, бо притаманні тобі чесноти тим чи іншим способом змінюють навколишній світ.

Про автора

Володимир Стецула народився 1958-го року у Львові.

У 1976-1981рр. навчався у Львівській Академії Мистецтв. Працював у галузі живопису. Член Спілки Художників України.

Персональні виставки:

- 2004 – виставка з Яном Ван Гогом “Відчуваю тебе”, галерея «Зелена канапа», Львів;

- 2005 – виставка з Зоряною Гарбар, Палац Мистецтв, Львів;

- 2008 – виставка «Ми летимо» з Зоряною Гарбар , галерея «ЛьвівАрт», Львів;

- 2008 – галерея «Red03», Барселона, Іспанія;

- 2015 – “Літо і море”, галерея–кав’ярня “Штука”, Львів.

Групові виставки:

- 2002 – дипломант “ІТАРТ 2002”, міжнародної виставки графіки і живопису малих форм, Піза (Італія);

- 2009 – Міжнародне трієналє живопису Карпатського регіну «Срібний квадрат» (Польща);

- 2010 – Українське трієналє живопису, Київ;

- 2010 – галерея «Атребатес», групова виставка українських і польських художників, Дозза (Італія);

- 2012 – лауреат Міжнародного трієналє живопису Карпатського регіону «Срібний квадрат» (Польща).


Добрий настрій маємо забезпечити собі самостійно - викроїти час, знайти товариство, запланувати приємні справи. У "Штуці" в неділю о 18:00 - фортепіанний концерт Миколи Лахмана, теж чудова нагода відпочити і згадати про затишок. Приходьте, з нас усмішка і кава!

Зі світлом чи без, зігріваємо один одного усмішками та теплими розмовами. Про всяк випадок наготували святкові гірлянди, намололи каву, склали гору коциків у шафі та домовились із Богданом Лимарем на неділю про фортепіанну музику при свічках.
Початок о 18:00, приходьте!

Світло вимикають, а наша любов і віра в краще однаково світять маяками. Щасливі від херсонських новин, любимо ЗСУ і запрошуємо на концерт українських мелодій. Беріть друзів і приходьте - початок в неділю 13-го о 18:00, за фортепіано Микола Лахман.

Приходьте на арт-зустріч з Nadijka Kozak та IdeaArt Lviv у суботу 12-го листопада з 15:00 до 17:00. Її особливість - немає рамок чи меж, тільки творчість. Ви напишете фразу, яка буде надихати. А слова мають магічну властивість втілюватися!

Для участі потрібна реєстрація - https://bit.ly/3Eis0t3, ціна залежить від розміру полотна - 550-600 гривень (30*30см чи 30*40см), з них 20% для ЗСУ. Тривалість - дві години. Усі необхідні матеріали входять у ціну: полотно, акрил, мольберти, пензлики, фартухи. В подарунок кожен отримає листівки.

У листопаді кав’ярня-галерея “Штука” запрошує на виставку живопису Зоряни Гарбар “Де Ти — там Небо”. Оглянути експозицію можна щодня з 10:00 до 19:30, відкриття з участю авторки — у вівторок 1-го листопада о 18:00, вхід вільний.

Де Ти - там Небо. Небо - це Бог, любов. Пізнати себе в першу чергу, свій внутрішній світ, знайти спокій і рівновагу в собі, відчути, де боротись, а де змиритись з Божою волею, - це й означає знайти Небо, рай на землі. В цей складний час дослухаємось до своєї душі, до інтуїції, яка підкаже шлях до дії, бо де є боротьба, там є і перемога. Мирного Неба нам усім!

Про авторку

Зоряна Гарбар народилась у 1962-му році в місті Сколе Львівської області. 1982-1987 – навчалась у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва на факультеті інтер’єру та обладнання. Член Національної спілки художників України.

Учасниця:

  • 21 персональних виставок в Україні та Німеччині;

  • 129 групових виставок в Україні та за кордоном (Польща, Канада, Німеччина, Бельгія, Італія, Бразилія, Франція, Угорщина, Словаччина, Ізраїль, Іспанія, Румунія, Литва);

  • лауреат Міжнародного «Осіннього салону» 2000 Львів (Україна).

Колекція з 28 робіт зберігається в Музеї Сучасного мистецтва в Києві, вул.Фрунзе 41, а також - в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків. Учасниця багатьох благодійних арт-проектів.

Більшість робіт знаходиться в приватних колекціях України та за кордоном (США, Австралії, Південної Кореї, Німеччини, Франції).


У неділю 30-го жовтня запрошуємо о 16:00 на фінісаж Виставка-аукціон "Храми львівських передмість". З кав'ярні - частунок і фортепіанний концерт Богдана Лимаря, з учасників - ставки на вільні лоти в коментарях до фото. Погортати альбом з роботами - https://bit.ly/3QB8ydS.

Фасад кам'яниці на Котлярській, де розташована кав'ярня, потребує реставрації, першочергово - ремонту дахових конструкцій і аттику, який зупинить руйнування. Перший поверх, у тому числі давні написи-привиди польською та їдиш, відреставрував засновник "Штуки" Evgen Bulavin перед відкриттям у 2009-му. Але зараз потребуємо вашої підтримки. 50% від продажу роботи віддаємо автору, 50% скеровуємо на реставрацію.

Здавалось би, що реставрація не на часі, але нам так бракує добрих звісток і хороших подій, на які маємо вплив, що вирішили не відкладати. Зустріньмо Перемогу доброю справою!