У суботу 6 травня о 18:00 запрошуємо на вернісаж виставки “Polistylistyka” Ярослава Босенка. Експозицію можна оглянути щодня з 10:00 до 19:30, вхід вільний.

Ярослав Босенко: “Проект охопить 11 робіт — диптих жіночих портретів і дев’ять пейзажів. Дві монументальні роботи продовжуються у пейзажах невеличкого формату, що разом творять травневий поетичний щоденник із зафіксованими настроями-станами”.

Про автора

Босенко Ярослав Васильович народився 12 серпня 1977 році у Києві в родині художників. Закінчив Республіканську художню середню школу ім. Т. Шевченка в 1995 та НАОМА в 2002 році, де займався в майстерні жанрового живопису В. Пузиркова та майстерні історичного живопису Ф. Гуменюка. Приймає участь у національних виставках живопису, організованих Спілкою художників України. Автор кількох персональних виставок.


Усе квітне, аромати збивають з ніг. Не подужаємо конкуренції з прогулянкою на природі, але до чи після у неділю 30-го квітня о 17:00 запрошуємо на найкращу недільну каву під акомпанемент добірного французького шансону. Акордеон, Едіт Піаф, улюблені люди поруч. Заходьте, щоб відпочити!

У неділю 23-го квітня маємо для вас кілька запрошень. О 17:00 кличемо на фортепіанний концерт Богдана Лимаря. Улюблені мелодії, віртуозне виконання, вхід вільний.

А вже через годину о 18:00 запрошуємо на фінісаж третього етапу аукціону для реставрації фасаду Котлярської, 8. Буде нагода роздивитись вільні лоти наживо і забрати їх без змагань, за першою ж ставкою - https://bit.ly/3ZutdoW. Дуже зрадіємо вашій участі, приєднуйтесь.

Друзі, запрошуємо цієї і наступної суботи 15-го і 22-го квітня об 11:00 на великодню класичну музику, за фортепіано Павло Гречка.

Будь ласка, зверніть увагу на зміни в розкладі:
- СБ 15/04 - працюємо з 10:00 до 17:00;
- НД 16/04 - відпочиваємо;
- ПН 17/04 - працюємо з 10:00 до 20:00.

Ось-ось коло "Штуки" зацвітуть сакури і з'являться літні столики, щоб слухати пташок і спостерігати за перехожими. А традиція доброї музики і кави - без змін. В неділю 9-го квітня о 18:00 запрошуємо на українські мелодії - популярні і народні. За фортепіано Богдан Лимар, вхід вільний. Беріть друзів і рідних, чекаємо!

У суботу 8-го квітня з 16:00 до 18:30 запрошуємо на майстер-клас з писанкарства Nadijka Kozak та IdeaArt Lviv, ціна - 400 гривень, у вартість входять усі необхідні матеріали та пакування. Для участі необхідна реєстрація - http://bit.ly/40bKRyu.

Передвеликодній час - особливий період для творчості, тому запрошуємо поекспериментувати, насолодитися давньою українською традицією, довідатися основи писання писанок і значення популярних символів.

Наповнимося хорошим настроєм і створимо свою унікальну писанку. Приходьте!

Добрий джаз має терапевтичний і медитативний ефект - щойно занурюємося в нього, тривоги гаснуть і радість накочується м'якими хвилями. Почнемо у неділю о 18:00, за фортепіано Богдан Лимар. Але давайте по черзі, цього вікенду запрошуємо:
  • СБ 1/04 об 11:00 - фортепіанна класика від Павла Гречки;
  • СБ 1/04 о 17:00 - відкриття виставки живопису "Простір" Марти Луків-Любицької;
  • НД 2/04 о 18:00 - джазові стандарти від Богдана Лимаря.

Вхід вільний, резервація - 0975868195.

У суботу 1 квітня о 17:00 запрошуємо на відкриття виставки Марти Луків-Любицької «Простір». Експозицію можна оглянути щодня з 10:00 до 19:30, вхід вільний.

Марта Луків-Любицька: “На виставці представлені декоративні пейзажі, і вона має назву"Простір". Це символічно. Український дух витає птахом над безкраїми просторами, і нікому його не здолати, не відібрати нашу свободу і не знищити нашу прекрасну країну. І кожна людина теж має свій особистий простір, простір думок, вчинків, простір вибору. Ми вільні. І ми на своїй землі!”.

Про авторку

Марта Луків (Любицька) народилася і живе у Львові. У 1985 році закінчила ЛІПДМ, відділ ПіМ. Працює в галузі декоративного і станкового живопису, графіки і настінного розпису. Член НСХУ, ЛТШМ і IWS Ukraine. Учасник багатьох всеукраїнських і міжнародних виставок, живописних експедицій "Шевченковими шляхами" і "Місцями Зінаїди Серебрякової"і більш, ніж 30 художніх пленерів в Україні та за кордоном. За нею вісім персональних виставок, має ряд дипломів та нагород, зокрема диплом Бієнале живопису в м.Піза (Італія). Учасник програми"Золотий Фонд Нації". Твори знаходяться в приватних і музейних збірках.


Цього вікенду погода буде мінливою, краще запастися надійними варіантами якісного відпочинку. У нас є кілька, запрошуємо:
  • СБ 25/03 о 18:00 - Лекція Івана Дудича "Ave Maria", за окремими фактами спробуємо розплутати детективну історію, хто такий Джуліо Каччіні і чому його "Ave Marіа" така особлива, 200 гривень, варто прийти завчасу;
  • НД 26/03 о 17:00 - година віртуозної фортепіанної музики Богдана Лимаря, українські популярні мелодії, вхід вільний.

Резервація столиків - 0975868195.

У неділю 26-го березня з 14:00 до 16:30 запрошуємо на майстер-клас Картина Афірмація з Nadijka Kozak та IdeaArt Lviv, ціна - від 600 гривень, залежить від формату полотна. Для участі необхідна реєстрація - http://bit.ly/40dADgF.

Афірмація – нова концепція творчого відпочинку, що набирає все більшої популярності. Це створення картини з особливим підтекстом для нас і позитивним твердженням.

У вартість входять усі необхідні матеріали, 10% від прибутку для ЗСУ.