- СБ з 11:00 до 12:00 - класичні мелодії на фортепіано до пізнього сніданку від Павла Гречки;
- НД з 14:00 до 16:30 - майстер-клас "Засніжені гори" від Надійки Козак та її "Ideaart Lviv", більше інформації тут - https://bit.ly/3lbUBcg;
- НД з 17:00 до 18:00 - джазові імпровізації на фортепіано від Миколи Лахмана, вхід вільний.
![](https://shtuka.net.ua/images2/shtuka-cafe/napusu/der.jpg)
![](https://shtuka.net.ua/images2/shtuka-cafe/napusu/news_m.jpg)
У лютому запрошуємо на виставку живопису Ігоря Некрахи “Спокій”. Відкриття з участю автора відбудеться у середу 1-го лютого о 17:30, вхід вільний.
Ігор Некраха: “Виставка як і переважна більшість моєї творчості представляє пейзажні твори, виконані у стилі мінімалізм. Тут твори з Карпатськими горами, Слобожанськими луками та озерами. Моя художня практика споглядальна, кожен пейзаж я робив, розуміючи, що хочу зобразити. У роботах схиляюсь до кольорової гармонії та лаконічності композицій”.
Про автора
Народився в 1998 році в Харкові. Початкову художню освіту здобув у Харківському художньому училищі, спеціальність – художник-викладач (2013-2017). У 2017 році вступив до Харківської державної академії дизайну і мистецтв, факультет «Дизайн» за спеціалізацією «Промисловий дизайн».
З 2013 почав виставкову діяльність. Регулярно бере участь у всеукраїнських та міжнародних пленерах. Роботи зберігаються в приватних колекціях України, Росії, США, Канади, Англії, Греції.
- СБ 14/01 о 16:00 - відкриття Erm Wohol "One Lviv, one love";
- СБ 14/01 о 19:00 - джазові стандарти від Зоряни Починайко;
- НД 15/01 о 18:00 - фортепіанний концерт Богдана Лимаря.
У суботу 14 січня о 19:00 запрошуємо на вечір джазових стандартів Зоряни Починайко, режисерки «Театру Живаго», вокалістки проекту «MRЯКА», джазової співачки.
У затишній атмосфері послухаємо відомі джазові та блюзові композиції, насолоджуючись запашною кавою та смаколиками.
У січні запрошуємо на виставку “One Lviv, one love” Erm-а Wohol-а. Відкриття з участю автора відбудеться у суботу 14-го січня о 16:00, вхід вільний.
Усі роботи про любов до міста. Емоційні і яскраві, ловлять спалахи концентрованої краси - часом особистої, часом впізнаваної.
“Мене захоплює, приваблює і наповнює те, чим займаюся”, - так автор сприймає навколишній світ. “Хочу розкрити сутність - чистоту і справжність з-під поверхневих нашарувань. Доводиться працювати з протилежностями та контрастами, змішувати абстракцію з відчутною видимістю світу. Черпаю натхнення зі світу музики, поезії, кінематографу і передаю образи зі світу мистецтва в живопис”.
Про автора
Erm Wohol (псевдонім Василя Йолохова) - яскравий представник стріт–арту, скейтер, пейзажист, лауреат міжнародних конкурсів і премій.
Народився 24 березня 1994 року в місті Добрянка Пермського краю. Закінчив дитячу художню школу ім. Рєпіна в 2010 році, Харківське художнє училище в 2015 році.
Працює у різноманітних техніках живопису - акварель, олія, акрил, віртуозно виконує спонтанні мікси технік. Творець напряму “Circular painting”, створює романтичні короткометражні фільми про свої картини та подорожі.
- 30 грудня - з 10:00 до 16:30;
- 31 грудня - з 10:00 до 20:00;
- 1 січня - з 13:00 до 20:00;
- 6 січня - з 10:00 до 17:00;
- 7 січня - відпочиваємо.
Христос рождається!