25 листопада о 19:00 у кав’ярні «Штука» заплановано фортепіанний концерт Павла Гречки “L’esprit français (частина третя)”, вхід вільний.
Звучатиме музика Анрі д’Англебера, Луї Дакена, Жана Франсе, Франсіса Пуленка.
25 листопада о 19:00 у кав’ярні «Штука» заплановано фортепіанний концерт Павла Гречки “L’esprit français (частина третя)”, вхід вільний.
Звучатиме музика Анрі д’Англебера, Луї Дакена, Жана Франсе, Франсіса Пуленка.
25 листопада у кав’ярні «Штука» відбудеться творчий вечір поетеси Юлії Бережко-Камінської, під час якого звучатимуть вірші з нової збірки «Пошепки і вголос». Початок о 16:00, вхід вільний.
Юлія Бережко-Камінська – член НСПУ, авторка п’яти поетичних збірок, переможниця всеукраїнських і міжнародних літературних конкурсів і фестивалів.
24 листопада «Штука» запрошує на джазовий фортепіанний концерт Владислава Сташенка. Початок о 19:00, вхід вільний.
Програма:
- Duke Ellington - I`m just a lucky so-and-so; Завжди ваш,
Олег Яськів"
У понеділок 20 листопада о 19:00 кав’ярня «Штука» запрошує на концерт класичної музики у виконанні Олексія Карпенка, вхід вільний.
Програма:
- Л. Бетховен - Місячна соната;У неділю 19 листопада о 20:00 гості кав’ярні «Штука» матимуть нагоду послухати концерт струнного дуету Богдана Ільницького і Павла Кропа, вхід вільний.
Програма:
- Океан Ельзи «Не питай»;19 листопада, у неділю, о 18:00 «Штука» запрошує на концерт «За 60 хвилин навколо світу» Мирона Остюка (акордеон) та Зеновія Сороківського (скрипка), вхід вільний.
Програма:
- “Song from a secret garden”;В суботу 18 листопада у кав’ярні «Штука» звучатимуть улюблені мелодії з кіно у виконанні піаніста Олексія Карпенка. Початок о 19:00, вхід вільний.
Програма:
- Jean-Pierre Taieb “Running after my fate”;17 листопада о 19:00 у «Штуці» заплановано фортепіанний концерт Владислава Сташенка «Від регтайму до джазу», вхід вільний.
Звучатимуть:
- Scott Joplin “Reflection Rag”, “Magnetic Rag”, “Fig Leaf”, “Rag Searchlight Rag”, “Antoinette”, “Bink`s Waltz”;У середу 15 листопада кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на розмову про Музей сецесії з його творцями - викладачкою кафедри дизайну та основ архітектури «Львівської політехніки» Тетяною Казанцевою і засновником спільноти «Архітектура Львова» Сергієм Лєоновим, який працює провідним інженером у Львівському центрі Інституту космічних досліджень НАНУ ДКАУ. Початок о 19:00, вхід вільний.
Поговоримо про доцільність і передумови створення Музею, вже проведені та заплановані заходи. Також зачепимо бентежне питання пошуку приміщення для облаштування експозиції та основні ідеї щодо її наповнення. Чи підтримує цю ініціативу міська влада? Чи обов’язковою є зміна формату з віртуального у традиційний? І на які приклади у Європі можемо взоруватися під час планування нового музейного простору? Готуйте власні запитання і приходьте!
Новини Музею сецесії - https://www.facebook.com/SecessionMuseum/.