9 грудня, у суботу, гості кав’ярні «Штука» матимуть нагоду послухати класичну гітарну музику у виконанні Артема Позднякова. Початок о 19:00, вхід вільний.

У програмі:

-        А.Андрушко - „Прелюдія і алеманда”;
-        А.Мударра - „Фантазія 10”;
-        Й.С.Бах - „Буре і дубль” зі скрипкової партити 1;
-        В.Козлов – Балада;
-        Й.К.Мертц – Капричіо;
-        Д.Воротинцев - Сторінка літопису;
-        Д.Воротинцев - Среди суеты;
-        А.Баріос - Don perez freire;
-        А.Баріос - Mazurka apasionada;
-        М.Дюплесі – Cavalcade;
-        О.Вінницький - Yellow camell;
-        Л.Брауер - Сюїта 2;
-        А.Поздняков – Прірва.

8 грудня, у п’ятницю, з 19:00 до 20:00 у кав’ярні «Штука» звучатимуть танцювальні мелодії та естрадна класика міжвоєнного часу. За фортепіано Олена Барта, вхід вільний.

У програмі - фокстроти, танго, музика з кінофільмів, вибране з репертуару Луї Армстронга, Едіт Піаф і Френка Сінатри, а також - поетичні рядки.


3 грудня, у неділю, о 18:00 «Штука» запрошує на концерт «За 60 хвилин навколо світу» Мирона Остюка (акордеон) та Зеновія Сороківського (скрипка), вхід вільний.

Програма:

-        “Song from a secret garden”;
-        S. Joplin “Ragtime”;
-        J. Gade “Jalousie”;
-        F. Lehár, танго з опери «Весела вдова»;
-        E. Humperdinck “The last waltz”;
-        F. Lai “Love story”;
-        L. Armstrong “What a wonderful world”;
-        “Tango canzone”;
-        H. Wars “Tylko we Lwowie”;
-        М. Скорик «Мелодія»;
-        M. Jarre “Lara’s theme” з к/ф «Доктор Живаго»;
-        Z. de Abreu “Tico-tico no farelo”;
-        V. Monti “Csárdás”;
-        E. de Curtis “Torna a Surriento”;
-        кілька мотивів Джо Дассена;
-        кілька мотивів Адріано Челентано.

В суботу, 2 грудня, у кав’ярні «Штука» звучатимуть легкі акустичні версії улюблених пісень від гурту “No Surprises”. Початок о 19:00, вхід вільний.

У програмі:

-        Kodaline “All I Want”, “High Hopes”;
-        Gorillaz “Feel Good Inc.”;
-        Stacey Kent “Jardin d’hivers”;
-        Gnarls Barkley “Crazy”;
-        Amy Winehouse “I’m No Good”;
-        ZAZ “Sous le ciel de Paris”;
-        Norah Jones “Don’t Know Why”, “December”;
-        Ed Sheeran “Shape Of You”;
-        Jamala «Шлях додому»;
-        Stromae “Tous les memes”.

У суботу, 2 грудня, відбудеться перша львівська зустріч Клубу Анонімних Письменників «Розбір польотів із Коломійчуком». Початок о 16:00, місце – кав’ярня-галерея «Штука», вхід вільний.

Богдан Коломійчук, відомий український письменник, куратор "Карпатської літературної резиденції", детально аналізуватиме попередньо відібрані прозові твори. Конструктивна критика та цінні поради від майстра пера – ось що чекає на гостей заходу.

Надіслані авторами оповідання проходитимуть попередній відбір. Богдан Коломійчук отримає відібрані твори, які пройшли процес анонімізації. Саме ці оповідання будуть обговорюватися під час зустрічі. Читання текстів відбуватиметься анонімно, але за бажанням автор може вказати, що то його оповідання.


1 грудня, у п’ятницю, гості кав’ярні «Штука» матимуть нагоду послухати класичну гітарну музику у виконанні Артема Позднякова. Початок о 19:00, вхід вільний.

У програмі:

-        А.Андрушко - „Прелюдія і алеманда”;
-        А.Мударра - „Фантазія 10”;
-        Й.С.Бах - „Буре і дубль” зі скрипкової партити 1;
-        В.Козлов – Балада;
-        Й.К.Мертц – Капричіо;
-        Д.Воротинцев - Сторінка літопису;
-        Д.Воротинцев - Среди суеты;
-        А.Баріос - Don perez freire;
-        А.Баріос - Mazurka apasionada;
-        М.Дюплесі – Cavalcade;
-        О.Вінницький - Yellow camell;
-        Л.Брауер - Сюїта 2;
-        А.Поздняков – Прірва.

Напередодні новорічних свят львівський клуб лялькарів LADin Club запрошує у кав'ярню- галерею "Штука" на нову виставку "Лялькові сузір'я". Відкриття відбудеться 1 грудня о 17:00, де у гарному товаристві за кавою поспілкуємось про зорі, сузір'я і мистецтво авторської ляльки. Експозицію можна буде оглянути щодня з 10:00 до 22:00 до 31 грудня.

Очікування найсприятливіших зіркових прогнозів на прийдешній рік, правдива і дещо іронічна характеристика знаків зодіаку втілена в тринадцяти лялькових композиціях. У більшості випадків лялькарі обирали власний знак зодіаку, отже роботи можна вважати автопортретами. На афіші виставки найзагадковіший тринадцятий знак зодіаку - змієносець.

Серед авторів-лялькарів: Оксана Весна, Олена Цілуйко, Катерина Кирилова, Олександра Лозинська-Ярошевич, Наталія Чубина, Ольга Черних, Мілена Коломієць, Лідія Гринько, Ольга Ткач, Ольга Будіщева, Катерина Акімова, Юлія Герасимато, Олена Леманн та Анастасія Копил.

Про авторів

Львівський клуб лялькарів LADin Club утворився восени 2015. Клуб розвиває і популяризує лялькарство як окремий вид мистецтва, урізноманітнює мистецьке життя Львова яскравими ляльковим виставками. Клуб лялькарів генерує оригінальні ідеї, розробляє концепції виставок, залучає цікавих авторів: лялькарів, художників, письменників.

Виставки і проекти LADin Club:

-        лютий 2016 - "Ukrainian МавпаDoll”, Ресторан імпровізацій "Грушевський", Львів;
-        червень 2016 - "Марципанові історії" за участю Жіночого літературного клубу, Львівська майстерня марципанів;
-        жовтень 2016 - проект "Казки Андерсена" в межах ХІІ Міжнародного Салону "Модна лялька", МВЦ, Київ;
-        квітень 2017 - "Казки Андерсена: ляльки та акварелі" Арт-салон "Велес", Львів;
-        серпень 2017 - "Легенди Марципанового лісу" Львівська майстерня марципанів;
-        жовтень 2017 - проект "Ляльки - квіти" в межах ХV Міжнародного Салону "Модна лялька", МВЦ, Київ.


У вівторок 28 листопада о 18:30 кав'ярня "Штука" та Кіноклуб Олега Яськіва запрошують на перегляд та обговорення фільму Джуліана Джарролда «Стати Джейн» (Великобританія-Ірландія, 2007).

Останні дні осені позбавляють дійсність кольору. І ми, в очікуванні чорно-білих контрастів зими, не маємо іншого виходу, як віддаватись мріям, в яких кольори, як і почуття, забарвлені і хвилюються під теплим вітром. А ще можемо мріяти про недосяжне минуле, проживаючи чужі епізоди, співчуваючи пристрастям інших. Читаючи книги, переглядаючи фільми, задивляючись у картини. Пелена часу затирає несуттєві деталі, весь той масив обов’язкових слів чи звичок, яким ми розплачуємося за право бути частиною суспільства та його правил. Залишаються приватні переживання, які талановитими руками майстрів перейшли у вічність і промовляють поглядами на картинах чи словами літературних або кіногероїв.

Напевно, найбільшою інтригою літератури, яка причаровує увагу мільйонів жінок, є життя і романи Джейн Остін. Безумовно, талант британської письменниці універсальний і обов’язково відбиває у дзеркалі книг також і чоловічі інтереси. Проте, якщо з певною поблажливістю перефразувати назву фільму, можна припустити, що становлення справжньої жінки відбувається через романи Джейн Остін. Напевно, що слід сказати, що в тому числі і через її романи. Але правда у тому, що в саме в її романах жінка проживає себе, колекціонує правила з якими пробує ступити у світ без правил.

Фільм британського режисера Джуліана Джарролда можна перекладати і як “Становлення Джейн”, і як “Стати Джейн”. Він розповідає про молоді роки письменниці, коли вона стояла на порозі дорослого життя і, як і кожен з нас, мала вибір життєвих шляхів. Вона зробила свій та стала видатною письменницею.

Режисеру вдалося відобразити стиль письменниці і створити фільм, насичений витонченими діалогами, яскравими персонажами, заворожливими пейзажами старої Британії. Фактично біографія Остін стала основою для створення ще одного кінороману за мотивами її творчості. Відтак, усе те, за що ми любимо твори Остін, мультиплікується у цьому фільмі.

Вдало вписалась у лінію фільму американська акторка Ен Гатевей, як і шотландець Джеймс Макевой. Цікаво, що автори використали костюми з попередніх відомих фільмів за романами Джейн Остін: “Розум і почуття ” та “Гордість і упередження”, підтвердивши у такий спосіб прагнення зберегти автентичність не лише епохи романтизму, але й її сприйняття нашими сучасниками.

Звісно що світ очима жінки цікавий не лише жінкам, але також і чоловікам. Зрештою, світ – не примітивна оптична призма, яка розкладає почуття на жіночі та чоловічі. Він значно складніший. Незбагненно складніший. І ви це знаєте.

Отож, приходьте…

Олег Яськів


Becoming Jane, Julian Jarrold, 2007

Читайте про хороше кіно - http://prostir-kino.com.ua/


У неділю 26 листопада о 20:00 гості кав’ярні «Штука» матимуть нагоду послухати концерт струнного дуету Богдана Ільницького і Павла Кропа, вхід вільний.

Програма:

-        Океан Ельзи «Не питай»;
-        Adele “Rolling in the deep”;
-        ACDC “Back in black”;
-        Rihana “We found love”;
-        Coldplay “Viva la vida”;
-        Michael Jackson “Smooth criminal”;
-        Michael Jackson “Billy jean”;
-        Lalo Schifrin “Mission imposible”;
-        Carlos Gardel “Por una cabeza”;
-        Eduardo di Capua “O sole mio”;
-        Pachebel canon in D;
-        Gioacchino Rossini “Carnaval de Venezia”;
-        Океан Ельзи “Холодно”;
-        Nirvana “Smells like teen spirit”;
-        Louis Armstrong “La vie en rose”.

26 листопада в кав’ярні «Штука» заплановано концерт Олексія Карпенка (фортепіано) та Олександра Ковальчука (голос і гітара). В репертуарі дуету – версії популярних мелодій в авторському аранжуванні. Початок о 18:00, вхід вільний.

Програма:

- SOAD "Lonely day";
- ОЕ "Квітка";
- Pianoboy "Кохання";
- Bruno Mars " Just the way you are";
- Adele " Rolling in the deep";
- Бумбокс "Бета-каротин";
- Бумбокс "Happy end";
- Бумбокс "Дитина";
- ОЕ "Сьогодні показали новий фільм";
- Beatles "Twist and shout";
- "Гуцулка Ксеня";
- Muse "Filling good";
- Bill Haley and His Comets "Rock arond the world".