-        ПТ 13 липня о 19:00фортепіанні версії українських популярних мелодій від Олексія Карпенка. У програмі - хіти «Скрябіна», «Океану Ельзи», «Другої ріки», «Скай», «Бумбокс» і Pianoboy;
-        СБ 14 липня о 18:00“Joe Cocker&Co.”, вечір фортепіанних каверів Миколи Лахмана. Програма - http://bit.ly/2u89X4l;
-        СБ 14 липня о 20:00концерт “Lviv Street DBand” (контрабас, дві скрипки, кахон). Програма - http://bit.ly/2KUDPed;
-        НД 15 липня о 15:00екскурсія історика архітектури Тетяни Казанцевої «Ренесанс у Львові, частина друга». Участь за реєстрацією - http://bit.ly/2uhT6LS, вартість квитка – 80 гривень, для пенсіонерів і студентів – 50;
-        НД 15 липня о 18:00“Summertime”, за фортепіано Олексій Карпенко. Звучатимуть популярні джазові і класичні танцювальні мелодії, детальніше - http://bit.ly/2KXSqpk;
-        НД 15 липня о 20:00«Мелодії з кіно», за фортепіано Олексій Карпенко. Оновлена програма - http://bit.ly/2J6Hgtm;
-        ПН 16 липня о 19:00 американські хіти у фортепіанних версіях Олексія Карпенка. Оновлена програма - http://bit.ly/2KMPzAf.

Вхід на усі концерти вільний, резервація столиків - 097 586 81 95.

16 липня, у понеділок, о 19:00 гості кав’ярні «Штука» матимуть нагоду послухати американські популярні мелодії у виконанні піаніста Олексія Карпенка, вхід вільний.

Оновлена програма:

-        Michael Jackson “Billie Jean”;
-        Ray Charles “Hit The Road Jack”;
-        The White Stripes “Seven Nation Army”
-        Maroon 5 “This Love”;
-        Adele “Rolling in the Deep”;
-        Adele “Someone Like You”;
-        Avicii “Wake Me Up”
-        Imagine Dragons “Radioactive”;
-        Rag'n'Bone Man “Human”;
-        Alex Clare “Too Close”;
-        Linkin Park “Numb”;
-        Beyoncé “Halo”;
-        Daft Punk “Get lucky”.

Дякуємо за реєстрацію на екскурсію Тетяни Казанцевої «Від Вірменської церкви до Бенедектинок». Групу сформовано. Традиційно наприкінці тижня надішлемо смс щодо місця зустрічі в неділю 15 липня з 14:30 до 15:00.

Водночас просимо повідомити заздалегідь, якщо у Вас зміняться наміри відвідати екскурсію, щоб цією можливістю могли скористатися інші зацікавлені.

На зв’язку,
Юлія Корицька-Голуб,
координатор подій кав’ярні
067 67 41 339
093 572 8 222


15 липня, у неділю, о 20:00 в кав’ярні «Штука» звучатимуть улюблені мелодії з кіно у виконанні піаніста Олексія Карпенка, вхід вільний.

Оновлена програма:

-        Yann Tiersen “Comptine d’un autre ete” з к/ф “Амелі”;
-        Louis Armstrong “What a wonderful world” з к/ф “Доброго ранку, В"єтнам!”;
-        Carlos Gardel “Por una Cabeza” з к/ф “Запах жінки”;
-        Bob Dylan “Knockin’ on Heaven’s Door” з к/ф “Достукатися до небес”;
-        Hans Zimmer “Pirates of the Caribbean” з к/ф “Пірати карибського моря”;
-        John Williams “Somewhere in my memory” з к/ф “Сам удома”;
-        Celine Dion “My Heart Will Go On” з к/ф “Титанік”;
-        Hans Zimmer “Time”з к/ф “Початок” (“Inception”);
-        мелодія із к/ф “Шербурзькі парасольки”;
-        мелодія “Вічне кохання” з к/ф “Тегеран 43”;
-        мелодія “Bésame mucho” з к/ф “Касабланка — гніздо шпигунів”;
-        саундтрек до к/ф “Хрещений батько”.

У неділю 15 липня з 18:00 до 19:00 гості кав’ярні «Штука» матимуть нагоду послухати збірку танцювальних і джазових мелодій у виконанні Олексія Карпенка, вхід вільний.

Програма:

-        Carlos Gardel “Por una Cabeza”;
-        Astor Piazzolla “Libertango”;
-        Matos Rodriguez “La Cumparsita”;
-        Johannes Brahms “Hungarian dance №5”;
-        Earl Wild “The Man I Love”;
-        George Gershwin “Summertime”;
-        Louis Armstrong “Go Down Moses”;
-        Joseph Kosma “Autumn leaves”.

У суботу 14 липня о 20:00 гості кав’ярні «Штука» матимуть нагоду послухати концерт “Lviv Street DBand” (контрабас, дві скрипки і кахон), вхід вільний.

Програма:

-        Coldplay - Viva la vida;
-        One republic – Secrets;
-        Muse - Resistance;
-        21 pistols – Heatens;
-        U2 - Without you;
-        Adele - Rolling the deep;
-        ОЕ - Не питай;
-        Michael Jacksons - Billy jean;
-        ОЕ – Холодно;
-        SOAD – Ariels;
-        John Legend - All of me;
-        Nirvana - Smells like spirit;
-        White stripes - Seven nation army;
-        Linkin Park – Numb;
-        O sole mio.

У суботу 14 липня о 18:00 кав’ярня «Штука» запрошує на вечір фортепіанних каверів Миколи Лахмана “Joe Cocker&Co.”, вхід вільний.

Програма:

-        David Guetta - Without you ft. Usher;
-        Justin Timberlake - Say something;
-        Ed Sheeran – Perfect;
-        LP - Lost on you;
-        LP - Muddy Waters;
-        Scorpions - Still loving you;
-        Pink Floyd - Comfortably numb;
-        Eric Clapton – Layla;
-        Joe Cocker - Unchain my heart;
-        Bob Dylan - Knocking on heaven's door;
-        Sting – Fragile.

У вівторок 10 липня о 18:30 кав'ярня "Штука" та Кіноклуб Олега Яськіва запрошують на перегляд та обговорення фільму Жана Бекера «Вбивче літо» (Франція, 1983).

Літо неквапливо розпікає метушливу буденність, випаровуючи з неї марева легальних мрій та підсвідомих комплексів. Вони ранковим блакитно-сивим туманом зависають над нами, застилаючи невмолиме сонце і дозволяють нам побачити себе справжніх, позбавлених масок повсякденності. У таку пору відчуття набувають особливої терпкості, а внутрішні думки повільно шурхотять, немов сухий пісок.

У таку пору хочеться доторкнутись до непростих інтригуючих історій, заплетених, немов літнє павутиння, у смородинові кущі складними мушлями прихованих надій. Хочеться загадки і сплутаних пазлів відповідей, хочеться історій, які здаються нереальними. Хочеться тонізуючих почуттів, нехай навіть від споглядання прекрасного пейзажу або ж тіла. А ще краще – коли вдасться прочитати історію, яка вихопить спогад про це літо і покладе у комірку пам’яті на тривале збереження. Щоб колись, в передостанні миті, впізнати це літо на реверсній стороні автопортрету…

Спочатку була книга. Просякнута літньою спекою півдня та запахом прекрасного жіночого тіла. Книга мала магнетичний ефект, з’їдала час, призначений на родину, роботу та пляжі. Книга вимагала затіненої прохолоди саду тому що заплутувала сюжетом і провокувала приховані бажання. Була написана візуальною мовою, її персонажів легко можна було уявити, а про її героїню просто хотілося мріяти.

Потім з’явився фільм. Він не міг не з’явитися, адже настільки реалістичні фантазії автора та його читачів просто зобов’язані були матеріалізуватися. У цьому фільмі повинна була візуалізуватися мрія чоловіків – збудливо п’янка жінка з повітряною літньою ходою у короткому платті.

Відтоді пройшло чимало років, але ніщо не похитнуло стійкого ефекту ані від книги, ані від фільму. Без компромісів і без комплексів – один з кращих літературних детективів, одна з кращих детективних кінодрам.

Екранізація однойменного роману видатного письменника Себастьяна Жапрізо була здійснена відомим французьким режисером Жаном Бекером і одразу стала класикою. А акторка Ізабель Аджані - прекрасна немов грецька німфа – отримала черговий тріумф.

Ті хто люблять романи Жапрізо, зрозуміють, що переповідати їхні сюжети – марна і непотрібна справа. Втім, вони погодяться, що його детективи – це література найвищої проби, недосяжна навіть для таких визнаних майстрів цього жанру як Конан Дойль, Агата Крісті чи Жорж Сіменон.

Фільм “Вбивче літо” сміливо виходить за рамки традиційного детективу, переростаючи у складну драму міжособистісних стосунків та лабораторію підсвідомості, фатальний герць долі і забуття, помсти і милосердя. Більше того, незважаючи на психологічну глибину, не буде перебільшенням означити його як еротичну драму, що додає окремого виміру сприйняттю.

Успіх фільму особливо прикметний якщо врахувати особливість мови Себастьяна Жапрізо. Дійсно, його часто екранізовували, але у більшості випадків режисери терпіли невдачі. Мова Жапрізо дуже психологічна, а сюжет виплітається в-основному через лінії внутрішніх мотивацій героїв. Тож для кінорежисури передати найтонші нюанси характерів та поведінки – вкрай складне завдання.

Жану Бекеру вдалося створити гарячий, немов спекотне літо, фільм. Вдалося вдихнути у нього ледь стримуваний еротизм і переконливу силу моралі. Якраз те що потрібно для нашого літа. Кожного літа нашого життя…

Приходьте. Велике кіно чекає на вас.

Олег Яськів


L’Été meurtrier, Jean Becker, 1983

Читайте про хороше кіно - http://prostir-kino.com.ua/


-        ЧТ 5 липня о 18:00урочистий фінісаж виставки «Мистецтво на варті Поморянського Замку», https://www.facebook.com/events/277063759698391/;

-        ПТ 6 липня о 17:00відкриття виставки «Божниці|Synagogues| כנסת בתי», де будуть представлені графічні роботи Тетяни Казанцевої і світлини Сергія Лєонова. Детальніше - https://www.facebook.com/events/264224261010471/;

-        ПТ 6 липня о 19:00«Тільки жіночі імена», за фортепіано Олексій Карпенко. Звучатимуть версії популярних пісень Марії Чайковської, Тіни Кароль, гуртів «Один в каное», “Vivienne Mort” та інших;

-        СБ 7 липня о 19:00концерт “Lviv Street DBand” (контрабас, дві скрипки, кахон). Програма - https://bit.ly/2tYyZSK;

-        НД 8 липня о 15:00екскурсія історика архітектури Тетяни Казанцевої «Єврейська сецесія, частина шоста», https://www.facebook.com/events/194704701215746/. Участь за реєстрацією - http://bit.ly/2MGX3B5, вартість квитка – 80 гривень, для пенсіонерів і студентів – 50;

-        НД 8 липня о 19:00американські хіти у фортепіанних версіях Олексія Карпенка. Оновлена програма - http://bit.ly/2ILrL9P;

-        ПН 9 липня о 19:00«Мелодії з кіно», за фортепіано Олексій Карпенко. Оновлена програма - http://bit.ly/2MEx2SU.

Вхід на усі концерти вільний, резервація столиків - 097 586 81 95.


9 липня, у понеділок, о 19:00 в кав’ярні «Штука» звучатимуть улюблені мелодії з кіно у виконанні піаніста Олексія Карпенка, вхід вільний.

Оновлена програма:

-        Yann Tiersen “Comptine d’un autre ete” з к/ф “Амелі”;
-        Louis Armstrong “What a wonderful world” з к/ф “Доброго ранку, В"єтнам!”;
-        Carlos Gardel “Por una Cabeza” з к/ф “Запах жінки”;
-        Bob Dylan “Knockin’ on Heaven’s Door” з к/ф “Достукатися до небес”;
-        Hans Zimmer “Pirates of the Caribbean” з к/ф “Пірати карибського моря”;
-        John Williams “Somewhere in my memory” з к/ф “Сам удома”;
-        Celine Dion “My Heart Will Go On” з к/ф “Титанік”;
-        Hans Zimmer “Time”з к/ф “Початок” (“Inception”);
-        мелодія із к/ф “Шербурзькі парасольки”;
-        мелодія “Вічне кохання” з к/ф “Тегеран 43”;
-        мелодія “Bésame mucho” з к/ф “Касабланка — гніздо шпигунів”;
-        саундтрек до к/ф “Хрещений батько”.