17 та 18 листопада, на вихідних, о 19:00 кав’ярня «Штука» запрошує на музичний вечір Ірини Лобанок, яка виконає партію фортепіано з концерту ля-мінор Едварда Гріга.

Також у програмі:

·        George Gershwin "Summertime";

·        Duke Ellington "Sophisticated Lady";

·        Francis Webster "The shadow of your smile";

·        Scott Joplin "The entertainer";

·        Chick Corea "La Fiesta";

·        Jerome David Kern "Smoke";

·        George Gershwin "The man I love";

·        Milan Dvořák "Jazz etude" ;

·        Manfred Schmitz "Take five for Dave" та інші.

Вхід вільний.


Увечері 16 листопада, у п’ятницю, в рамках акції «Ніч у Львові» кав’ярня-галерея «Штука» працюватиме до півночі, а ще тут можна буде посмакувати кавою та чаєм із 50-відсотковою знижкою та послухати з 22:00 до 23:00 концерт Джошуа Претта.

50% знижка на каву/чай стосуватиметься двох позицій меню:

- ароматизованої натуральної арабіки, акційна ціна - 8,50грн.;

- зеленого заварного чаю "Королівський османтус" (китайський чай, провінція Хуннань, квіти османтуса), акційна ціна - 10,50грн.

Що ж до вечора акустичної музики, то Джошуа Претт співатиме під акомпанемент гітари. Відвідувачів чекає приємний мікс стилів blues та easy listening. Joshua Pratt на YouTUBE: http://www.youtube.com/watch?v=lsFm-JWAyvo

Також варто нагадати, що впродовж листопада у кав’ярні триває виставка живопису учасників пленерів "Замки Західної України".

  

Повна програма акції «Ніч у Львові» ось тут - http://lviv.travel/ua/index/what_to_do/events/~2285/nich-u-lvovi


9, 10 та 11 листопада о 19:00 у кав’ярні «Штука» відбудеться музичний вечір тандему віртуозної Ірини Лобанок та понад столітнього австрійського фортепіано.

У програмі:

·        George Gershwin "Summertime";

·        Duke Ellington "Sophisticated Lady";

·        Francis Webster "The shadow of your smile";

·        Scott Joplin "The entertainer";

·        Chick Corea "La Fiesta";

·        Jerome David Kern "Smoke";

·        George Gershwin "The man I love";

·        Milan Dvořák "Jazz etude" ;

·        Manfred Schmitz "Take five for Dave" та інші.


8 листопада о 18:30 у кав’ярні-галереї «Штука» про Олексу Новаківського має намір розповісти директор його художньо-меморіального музею у Львові, заслужений діяч мистецтв України, мистецтвознавець Любов Волошин.

Олекса Новаківський – одна з чільних творчих постатей в українському мистецтві першої третини ХХст. Його творчість споріднює нашу традицію із загальноєвропейським руслом розвитку мистецтва. Зокрема, у малярстві Новаківського позначились такі течії як імпресіонізм, символізм та експресіонізм, набувши при тому яскраво вираженого національного забарвлення. Важливою сторінкою біографії художника є його педагогічна діяльність, адже він – засновник першої в Галичині Мистецької школи, яка працювала впродовж 1923-1935рр.

Розповідь про Олексу Новаківського продовжує започатковану у 2010 році традицію згадувати у листопадові дні братів Шептицьких та особистості й проекти, до розвитку яких вони спричинилися. Адже 1-го листопада відзначаємо роковини з дня смерті Митрополита, а 17-го святкуємо уродини отця Климентія. Творча біографія Олекси Новаківського тісно пов’язана з особою Андрея Шептицького. «Без пересади можна сказати, що такий могучий малярський талант як Новаківський, вихованок Краківської академії мистецтв, лише завдяки старанням Митрополита служить нашій українській нації. Митрополит у найскрутніший час його матеріально піддержав, дав йому захист у своїй домівці при вул. Міцкевича, і Новаківський нині голосить своєю кистю славу українського мистецтва», - писав у 1926 році о. Юліан Дзерович.


Засідання Клубу шанувальників Галичини відбуваються щомісяця.


З 1 по 30 листопада кав’ярня «Штука» запрошує оглянути виставку живопису учасників пленерів «Замки Західної України». Відкриття у п’ятницю 2 листопада о 17:00 з участю куратора Ростислава Васьо та співорганізаторів Ореста Косара, Ореста Манюка й Ігора Гапона.

На виставці будуть представлені найкращі полотна, відібрані із робіт 167 художників з усієї України (Львів, Харків, Київ, Донецьк, Ужгород, Одеса), учасників 16 пленерів «Золота підкова». Але, окрім Підгорецького, Олеського та Золочівського замків, побачимо Жовківський, фортеці Свіржу, Луцька, Кам’янця-Подільського та Хотина.



26 жовтня, у п’ятницю, о 18:30 у кав’ярні «Штука» відбудеться творчий вечір з поетом-піснярем, бардом Олесем Дяком.


У програмі вечора заплановано презентацію нової збірки поезій «Політ водоспаду», автограф-сесія.


Кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на вечір акустичної музики у виконанні Джошуа Претта у вівторок 23-го жовтня о 18:00.

Музика Джошуа – сплав стилів blues та easy listening. Часто лірична, зворушлива, часом провокує підспівувати, але завжди – легка та милозвучна. Вхід вільний. Joshua Pratt на YouTube: http://www.youtube.com/user/JoshuaPratt5


У четвер 18 жовтня о 19:00 кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на лекцію Олега Яськіва «Мій Бетговен».

Зустріч стане продовженням авторського циклу розповідей про життя і творчість великих митців минулого, започаткований раніше лекцією «Мій Моцарт». Під час лекції у формі мультимедійного представлення буде висвітлено не лише сторінки біографії Людвіга ван Бетговена, але й музичні твори, а також найкращі сучасні хореографічні та анімаційні інтерпретації його композицій. Розповідь побудована на неакадемічному і нетрадиційному розкритті духовного світу великого композитора та його музики. Запрошуються усі шанувальники музики, кіно та хореографії.


Після тривалої мовчанки наша сторінка знову запрацювала. Радіємо і сподіваємось, що усі, хто шукали інформацію про наші події, знайшли її у мережі та на нашому дзеркалі у Фейсбуці. Ми на зв’язку, слідкуйте за новинами!

З 15 по 31 жовтня у кав’ярні-галереї «Штука» триває виставка світлин «10 років з давньою музикою у Львові». Подія приурочена до ювілейного, Десятого Фестивалю Давньої Музики у Львові, цьогорічне гасло якого – «Похвала Музиці або Львівська Цециліада 2012». Ретроспективні знимки зроблені впродовж 2002-2011 рр. Станіславом Бриґом, Романом Дідиком, Тарасом Стефанишиним, Романом Стиранкою, Олександром Шамовим, Богданом Яскевичем – цими та іншими безіменними співорганізаторами, професійними фотографами, екзальтованими слухачами...