2 липня, у суботу, гості кав’ярні «Штука» матимуть нагоду послухати підбірку вальсів у виконанні піаніста Івана Косюка. Початок концерту о 20:00, вхід вільний.

В першій половині концерту звучатимуть вальси Петра Чайковського, Сергія Прокоф’єва, Фридерика Шопена та Мирослава Скорика, у другій – власні композиції виконавця.


Увечері в п’ятницю, 1 липня, перед гостями кав’ярні-галереї «Штука» виступлять італійські виконавці Альфонсо Олівер та Андреа Пінто. Початок о 20:00, вхід вільний.

Альфонсо вже вдруге завітав до нашого міста з Болоньї. В рідній Італії його кар’єра успішно розвивається протягом декількох років, вийшли два повноформатних альбоми, пісні знаходяться в ротації багатьох італійських радіостанцій.

Андреа Пінтотакож походить з Італії, проте вже шість років мешкає у Львові. Його музика, переважно в стилі інді-рок, є філософською, його тексти – глибокі та емоційні, наповнені роздумами про справжні людські цінності, про пошуки власного місця в непростому сучасному світі. Звучатимуть пісні з останнього альбому Андреа “Sospiri e Immagini”, а також нові речі, що увійдуть до наступного диску.

Мелодійність та емоційність італійської музики дуже пасує творчій атмосфері Львова – у цьому неодмінно переконаються гості музичного вечора.


1 липня, у п’тницю, кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на відкриття виставки живопису Ірини Сухомлин «У вирі кольору». Подія з участю авторки розпочнеться о 18:30, експозиція триватиме до кінця липня, вхід вільний.

Крапка за крапкою художниця створює плинні форми, в яких проступають знайомі образи. М’які відтінки дозволяють очам «ковзати» зображенням, не опираючись виру кольорів.

 

Про авторку

Народилась у Києві 1993 року. У 2012 році закінчила Київський індустріальний коледж за спеціальністю художник-кераміст, цьогоріч закінчила Національну академію керівних кадрів культури та мистецтва за спеціальністю мистецтвознавець експерт.

Працює у стилі абстрактного пуантилізму.

Учасниця виставок:

-         2015 - Першої Всеукраїнської виставки-конкурсу картин «UkraineisBEST» при підтримці «Східноєвропейського агентства розвитку EEDA» (Словаччина);

-         проектів «Арт-заводу Платформа»;

-         Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.


У вівторок 28 червня о 18:30 кав'ярня "Штука" та Кіноклуб Олега Яськіва запрошують на перегляд та обговорення фільму Франкліна Шаффнера «Острови в океані» (США, 1977).

Високе сонце, гарячий вітер, вибілене небо і запахи, що доносяться з далеких океанів роблять наші сни більш реальними, а буденність – ще більш примарною. Тіло просить тепла, душа спокою, розум відпочинку. Сама природа людина тягнеться до прекрасного.

Найкоротший шлях до справжньої мандрівки – оминаючи тривіальні тури та пляжні вилежування – це подорож разом з мистецтвом. Саме у такій мандрівці ви зможете прожити прекрасні пригоди, не забуваючи про нашу напружену дійсність, зможете відпочити тілом і зміцнити дух, щоб повернутися до справ нашої країни з новим завзяттям.

Ернест Гемінгвей  – одна з найяскравіших постатей двадцятого сторіччя – належить до тих чоловіків, які володіли рідкісним даром жити по-справжньому навіть у найскрутніші періоди. Подвигом власного життя, ставленням до людей, вмінням кохати і розлучатися, одухотвореним ставленням до природи, він згармонізував внутрішній світ із зовнішнім як у творчості, так і у власному житті.

Останній роман “Острови в океані” – своєрідний життєвий підсумок і заповіт нобелівського лауреата. Його екранізацію здійснив чудовий американський режисер Франклін Шаффнер, який у своїй творчості дотримувався близького до письменника світогляду.

Вийшло сильне, красиве кіно, наповнене глибокими роздумами, гострими діалогами і неймовірною свободою відкритого простору. Океан – це велична метафора нашого життя, а людина – лише маленька піщинка у його безмежних водах. Для літньої спеки, коли стає важче не лише пересуватися чи працювати, але й думати, цей фільм – немов холодний мохіто, який так полюбляв старий Гем у своєму білому кубинському будинку. На острові посеред океану…

Два тижні перерви стали невимовно і несподівано важкими для мене. Ніби й не довго, а як скучив за вами! За нашою унікальною атмосферою, за вашими прекрасними роздумами про фільми та людину

Приходьте. Будемо разом мріяти про острови в океані…

Олег Яськів

 

Islands in the Stream, Franklin J. Schaffner, 1977

Читайте про хороше кіно - http://prostir-kino.com.ua/


27 червня, у понеділок, з 20:00 до 21:00 у кав’ярні триватиме фортепіанний концерт Івана Косюка «Імпровізації на класичні теми», вхід вільний.

Теми імпровізацій:

-         П. Чайковський - симфонія №5, концерт для скрипки зоркестром, І, ІІ і ІІІ концерти для фортепіано з оркестром, увертюра «Ромео і Джульєта», «Баркарола»;
-         С. Прокоф’єв – балет «Попелюшка»;
-         Д. Шостакович – концерт для скрипки з оркестром №1, симфонія №5;
-         В. А. Моцарт – уривки з опери «Чарівна флейта».


26 червня з 20:00 до 21:00 відвідувачі кав’ярні «Штука» матимуть нагоду послухати фортепіанні кавери на композиції популярних українських гуртів. Виконуватиме Олексій Карпенко, вхід вільний.

Програма:

-         Pianoboy «Кохання», «Родина»;
-         Скрябін «Спи собі сама», «Старі фотографії»;
-         Бумбокс «Бета-каротин», «Люди»;
-         Океан Ельзи «Не питай», «Квітка», «Холодно»;
-         Скай «Тебе це може вбити»;
-         Друга ріка «Три хвилини», «Дотик».


25 червня з 20:00 до 21:00 у кав’ярні «Штука» звучатимуть відомі джазові композиції у виконанні піаніста Владислава Сташенка, вхід вільний.

Програма:

-         BennyGolson “Whisper Not”;
-         RubeBloom “Fools Rush In”;
-         CharlieParker “Anthropology”;
-         AntonioJobim “Corcovado”;
-         Cootie Williams “Round Midnight”;
-         Irving Gordon “Unforgettable”;
-         Hoagy Carmichael “Lazy River”;
-         Hoagy Carmichael “Georgia On My Mind”;
-         Paul Desmond “Take Five”;
-         Alec Wilder “I`ll Be Around”;
-         Don Raye “I`ll Remember April”;
-         George Gershwin “Fascinating Rhytm”;
-         Bobby Hebb “Sunny”;
-         George Gershwin “It Ain`t Necessarily So”;
-         Will Hudsom “Moonglow”;
-         Charlie Parker “Ornithology”;
-         Sammy Cahn “Come Fly With Me”.


24 червня у кав’ярні «Штука» відбудеться фортепіанний концерт Владислава Сташенка - впродовж години звучатимуть джазові стандарти. Початок о 20:00, вхід вільний.

У програмі:

-         Irving Gordon “Unforgettable”;
-         BennyGolson “WhisperNot”;
-         RubeBloom “FoolsRushIn”;
-         Charlie Parker “Anthropology”;
-         Hoagy Carmichael “Georgia On My Mind”;
-         Antonio Jobim “Corcovado”;
-         Alec Wilder “I`ll Be Around”;
-         PaulDesmond “TakeFive”;
-         Don Raye “I`ll Remember April”.
-         CootieWilliams “RoundMidnight”;
-         Charlie Parker “Ornithology”;
-         George Gershwin “It Ain`t Necessarily So”;
-         Bobby Hebb “Sunny”;
-         Sammy Cahn “Come Fly With Me”;
-         Will Hudsom “Moonglow”;
-         George Gershwin “Summertime”.


В понеділок 20 червня у кав’ярні «Штука» відбудеться фортепіанний концерт Павла Гречки «Модернізм Альбана Берґа». Також звучатимуть твори Йоганнеса Брамса і Сезара Франка. Початок о 20:00, вхід вільний.

Альбан Берґ (1885-1935) — австрійський композитор, один з представників нововіденської школи, чий стиль об’єднав ліричність романтизму і додекафонію.

Павло Гречка народився у Львові в 1969 році.Закінчив Львівське музичне училище та Львівський вищий музичний інститут по класу композицій М. Скорика та по класу фортепіано Н.Грамотєєвої, а також асистентуру-стажування у М. Скорика та Г. Лященка. Учасник і лауреат фестивалів «Контрасти», «Віртуози», «Київмузикфест», «Міжнародний форум музики молодих». Автор трьох «Симфоній», «Сонати для фортепіано», камерно-інструментальних та хорових творів. Виступає як піаніст-імпровізатор в різноманітних стилях від бароко до джазу.


19 червня, у неділю, о 20:00 кав’ярня «Штука» запрошує на концерт струнного дуету Богдана Ільницького та Павла Кропа «Несподівані мелодії для скрипки і контрабасу», вхід вільний.

Серед запланованих творів:

-         Coldplay - Viva la vida;
-         Michael Jackson - Smooth criminal;
-         Michael Jackson - Billy jean;
-         Lalo Schifrin - Mission imposible;
-         Carlos Gardel - Por una cabeza;
-         Eduardo di Capua - O sole mio;
-         Pachebel canon in D;
-         Gioacchino Rossini - Carnaval de Venezia;
-         Океан Ельзи – Холодно;
-         Nirvana - Smells like teen spirit;
-         Louis Armstrong - La vie en rose;
-         ACDC - Highway to hell.