23 липня, в суботу, у кав’ярні «Штука» з 20:00 до 21:00 звучатимуть знайомі мелодії з кіно, за фортепіано Микола Дорош, вхід вільний.
У програмі - звукові доріжки з кінокласики, серед яких композиції Енніо Морріконе та Людовіко Ейнауді.
23 липня, в суботу, у кав’ярні «Штука» з 20:00 до 21:00 звучатимуть знайомі мелодії з кіно, за фортепіано Микола Дорош, вхід вільний.
У програмі - звукові доріжки з кінокласики, серед яких композиції Енніо Морріконе та Людовіко Ейнауді.
У п’ятницю 22 липня о 20:00 кав’ярня «Штука» запрошує на вечір гітарної музики Сергія Зеленського «Сентиментальне попурі», вхід вільний.
У програмі – популярні естрадні композиції Джо Дассена, Еріка Клептона, Карлоса Сантани та Мішеля Леграна.
Сергій Зеленський народився у Львові в 1953 році. Самостійно почав навчатися грі на гітарі з 15 років. Довгий час грав у львівських естрадних та рок гуртах. Закінчив музичну школу і музичне училище по класу гітари, згодом закінчив консерваторію по класу композиції. Учасник численних концертів та фестивалів сучасної музики у Львові та за кордоном.
Увечері в п’ятницю, 22 липня, перед гостями кав’ярні-галереї «Штука» виступлять італійські виконавці Альфонсо Олівер та Андреа Пінто. Початок о 18:00, вхід вільний.
Альфонсо вже вдруге завітав до нашого міста з Болоньї. В рідній Італії його кар’єра успішно розвивається протягом декількох років, вийшли два повноформатних альбоми, пісні знаходяться в ротації багатьох італійських радіостанцій.
Андреа Пінто також походить з Італії, проте вже шість років мешкає у Львові. Його музика, переважно в стилі інді-рок, є філософською, його тексти – глибокі та емоційні, наповнені роздумами про справжні людські цінності, про пошуки власного місця в непростому сучасному світі. Звучатимуть пісні з останнього альбому Андреа “Sospiri e Immagini”, а також нові речі, що увійдуть до наступного диску.
Мелодійність та емоційність італійської музики дуже пасує творчій атмосфері Львова – у цьому неодмінно переконаються гості музичного вечора.
У вівторок 19 липня о 18:30 кав'ярня "Штука" та Кіноклуб Олега Яськіва запрошують на перегляд та обговорення фільму Педро Гонсалеза-Рубіо «До моря» (Мексика, 2009).
Море повільно наближається. Ми можемо до нього не доїхати цього року – такий час… Але ніщо не заважає йому шуміти у снах і бачитись у мріях.
Для мене, як і багатьох інших, у кого відсутня проста матриця відпочинку, море – це перш за все візуальний образ свободи. Позаду, на березі, твоя історія, попереду – за синім горизонтом – свобода твого майбутнього.
Але є й такі, для кого море – це спосіб утечі від цивілізації і границя, де можна будувати власний світ.
Багато великих чоловіків минулого шукали у морі серединний шлях між свободою в рамках цивілізації та виходом за її межі у світ тотожності з природою. Джон Стейнбек, Алехо Карпентьєр, Ернест Гемінгвей, Джек Лондон, Джозеф Конрад, Поль Гоген – це лише деякі з тих, про кого ми знаємо. Але насправді їх значно більше.
Про таких, справжніх, але невідомих загалу чоловіків, фільм мексиканського дебютанта Педро Гонсалеза-Рубіо “До моря”. Майже документальний, але й практично художній, фільм розповідає притчу-з-життя про трьох чоловіків, з різних поколінь, але одного роду, які живуть у гармонії з природою. Головні стосунки – між батьком – карибським рибалкою та його п’ятирічним сином, який з матір’ю живе в Італії – розвиваються упродовж короткого часу перебування малого у рибальській хижі, де він переймає мудрість діда та вчиться любити тата. Довгою у часі, міцною любов’ю, яка стане сильнішою за відстань до Європи. Але хлопець вчиться також любити і світ – той що над водою та під нею – у спокої та шумі хвиль, під розмірений неспіх щоденної праці бідних рибалок.
Фільм досягає дивовижного ефекту. Насправді, це не малий входить у світ, а ми, зіскрабуючи коросту матеріальної цивілізації та нашого хворого на марнославство українського суспільства, відновлюємо силу зору та глибину почуттів. Немов на вітрі морському виполощуємо забруднілу від компромісів душу.
Прекрасний фільм, короткий та вичерпний, очам любий та серцю зрозумілий. Елегантне і наполегливе запрошення до моря. Не стільки курортного. А туди, де ще не змилися хвилями сліди великих чоловіків минулого…
Олег Яськів
Alamar, Pedro González-Rubio, 2009
Читайте про хороше кіно - http://prostir-kino.com.ua/
17 липня, у неділю, гості кав’ярні «Штука» матимуть нагоду послухати імпровізації піаніста Івана Косюка на теми творів Петра Чайковського. Початок концерту о 20:00, вхід вільний.
Серед запланованих композицій:
-
концерт
для скрипки з оркестром;
-
симфонія
№5;
-
симфонія
№6;
-
концерт
для фортепіано з оркестром №1;
-
концерт
для ф-но з оркестром № 3;
-
балет
«Лебедине озеро», «Лускунчик»;
-
серенади
для струнного оркестру;
-
цикл
фортепіанних п`єс «Пори року».
16 липня у кав’ярні «Штука» відбудеться фортепіанний концерт Павла Гречки «З репертуару Каміля Сен-Санса». Початок о 20:00, вхід вільний.
Шарль Каміль Сен-Санс (1835-1921) — французький композитор, органіст і піаніст, музичний критик і суспільний діяч. Автор творів різних жанрів, зокрема 13 опер, трьох симфоній, ораторій, численних камерних ансамблів.
Павло Гречка народився у Львові в 1969 році.Закінчив Львівське музичне училище та Львівський вищий музичний інститут по класу композицій М. Скорика та по класу фортепіано Н.Грамотєєвої, а також асистентуру-стажування у М. Скорика та Г. Лященка. Учасник і лауреат фестивалів «Контрасти», «Віртуози», «Київмузикфест», «Міжнародний форум музики молодих». Автор трьох «Симфоній», «Сонати для фортепіано», камерно-інструментальних та хорових творів. Виступає як піаніст-імпровізатор в різноманітних стилях від бароко до джазу.
В п’ятницю 15 липня кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на концерт гітариста Сергія Зеленського, звучатимуть джазові стандарти. Початок о 20:00, вхід вільний.
У програмі композиції Дюка Еллінґтона, Гербі Генкока та Вейна Шортера.
Сергій Зеленський народився у Львові в 1953 році. Самостійно почав навчатися грі на гітарі з 15 років. Довгий час грав у львівських естрадних та рок гуртах. Закінчив музичну школу і музичне училище по класу гітари, згодом закінчив консерваторію по класу композиції. Учасник численних концертів та фестивалів сучасної музики у Львові та за кордоном.
14 липня у кав’ярні «Штука» відбудеться музичний вечір співака Антіна Прокопця, чий репертуар складають камерна класика і класична естрада виконавців Хуліо Іглесіаса, Андреа Бочеллі, Іва Монтана тощо. Початок о 18:00, вхід вільний.
У програмі вечора:
-
Julio Iglesias
“Candilejas”;
-
Julio Iglesias “La
paloma”;
-
Julio Iglesias “Manuela”;
-
Julio Iglesias “Un
hombre solo”;
-
Julio Iglesias “Preguntale”;
-
Julio Iglesias “Pobre diablo”;
-
Julio Iglesias “Hey”;
-
Julio Iglesias “When you tell methat you love me”;
-
Julio Iglesias “Me olvide de vivir”;
-
Andrea Bocelli “Canzoni d’amore”;
-
Yves Montand “Les folles
mortes”;
-
тема
кохання з к/ф «Ромео та Джульєтта» “Timeforus”;
-
німецька
пісня- полька “Rosamunde” та інші.
Народився у Києві 1973-го року. Вищу музичну освіту отримав в одеській національній музичній академії ім. А.В.Нежданової у 2013 році як класичний співак. Студент магістратури при дрогобицькому музично- педагогічному університеті ім. І. Франка.
Працює в заслуженому прикарпатському ансамблі пісні і танцю "Верховина" як артист хору. До того працював у київському хорі ім. П. Майбороди при національній радіокомпанії України (2002-2006), у хорі опери замку польського міста Щецін (2006-2007), у хорі львівської опери (2009-2010) та одеської опери (2010-2014). Продовжує вдосконалювати співацьку майстерність під керівництвом творчого керівника у дрогобицькому музично- педагогічному університеті.
10 липня кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на вечір балетів піаніста Миколи Дороша. Початок о 20:00, вхід вільний.
Звучатимуть зразки класичної балетної музики у фортепіанній транскрипції.
9 липня, у суботу, кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на фортепіанний концерт Миколи Дороша «З музикою навколо світу». Початок о 20:00, вхід вільний.
В програмі вечора - джазові стандарти Нового Орлеану, емоційні танго аргентинця Астора П’яццоли та ліричні композиції норвежця Едварда Гріга.