5 червня, в понеділок, о 20:00 запрошуємо на концерт Олексія Карпенка з програмою фортепіанних каверів відомих рокових композицій, вхід вільний.

Прозвучать:

-        SOAD - Lonely Day;
-        SOAD - Sky Is Over;
-        SOAD - Chop Suey;
-        Linkin park – Numb;
-        Linkin Park – In The End;
-        Evanescence – Bring me to life;
-        Nickelback  - Lullaby;
-        Three Days Grace – Last to Know;
-        Three Days Grace – Never Too Late;
-        Limp Bizkit – Behind Blue Eyes;
-        Red Hot Chili Peppers – Californication;
-        Staind – Outside;
-        Nirvana – Smells Like Teen Spirit;
-        Sick Puppies –  Don't Walk Away;
-        Lifehouse – Sick Cycle Carousel.

4 червня, у неділю, о 20:00 «Штука» запрошує на концерт «За 60 хвилин навколо світу» Мирона Остюка (акордеон) та Зеновія Сороківського (скрипка), вхід вільний.

Програма:

-        “Song from a secret garden”;
-        S. Joplin “Ragtime”;
-        J. Gade “Jalousie”;
-        F. Lehár, танго з опери «Весела вдова»;
-        E. Humperdinck “The last waltz”;
-        F. Lai “Love story”;
-        L. Armstrong “What a wonderful world”;
-        “Tango canzone”;
-        H. Wars “Tylko we Lwowie”;
-        М. Скорик «Мелодія»;
-        M. Jarre “Lara’s theme” з к/ф «Доктор Живаго»;
-        Z. de Abreu “Tico-tico no farelo”;
-        V. Monti “Csárdás”;
-        E. de Curtis “Torna a Surriento”;
-        кілька мотивів Джо Дассена;
-        кілька мотивів Адріано Челентано.

3 червня з 20:00 до 21:00 у кав’ярні «Штука» триватиме фортепіанний концерт Олексія Карпенка, в добірці – популярні українські мелодії та пісні, вхід вільний.

Звучатимуть:

-  "Я піду в далекі гори";
-  "Ой чий то кінь стоїть";
-  "Чорнобривці";
-  "Червона рута";
-  "Цвіте терен";
-  "Ніч яка місячна...";
-  "Два кольори";
-  "Пісня про рушник";
-  "Ой у вишневому саду";
-  "Ой у лузі червона калина";
-  "Під львівським замком" та інші.

У п’ятницю 2 червня кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на фортепіанний концерт Павла Гречки «Сонати Бетховена». Початок о 20:00, вхід вільний.

Для Бетховена сонати були дуже особистим жанром, формою, у якій він найчастіше імпровізував. З них часто виростали ідеї для масштабніших композицій. Водночас усі сонати характеризуються високим стилем, проникливістю і глибиною думки генія.


Павло Гречка народився у Львові в 1969 році. Закінчив Львівське музичне училище та Львівський вищий музичний інститут по класу композицій М. Скорика та по класу фортепіано Н. Грамотєєвої, а також асистентуру-стажування у М. Скорика та Г. Лященка. Учасник і лауреат фестивалів «Контрасти», «Віртуози», «Київмузикфест», «Міжнародний форум музики молодих». Автор трьох «Симфоній», «Сонати для фортепіано», камерно-інструментальних та хорових творів. Виступає як піаніст-імпровізатор в різноманітних стилях від бароко до джазу.


У четвер 1 червня кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на відкриття виставки живопису Ніни Резніченко «Неаполітанські жінки». Захід відбудеться з участю художниці, початок о 19:00, вхід вільний.

Жінки Ніни Резніченко заглиблені в себе, зрілі, ставні та неповторні. Схоже, вони перейняли усі ті риси, що хвилюють уяву паломників на землю розкішних вин і краєвидів. Палюче сонце, море усіх відтінків синього, порожні вулиці в полудень і безсонні ночі, повні спокус. Насолода спостерігати ці образи матиме продовження – про них хочеться думати, вигадувати деталі їхніх історій і домальовувати береги, глибокі води, старі вілли і плями далеких дерев.

Оглянути експозицію можна буде у червні щодня з 10:00 до 22:00.

 

Про авторку

Народилась 25 квітня 1973 році на Буковині. Закінчила Вижницьке училище декоративно-прикладного мистецтва.

Учасниця понад тридцяти колективних і близько десяти персональних виставок в Україні та за кордоном – в Австрії, Англії, Італії, США, Чехії тощо. Роботи знаходяться в українських та іноземних приватних колекціях.


Друзі, Кіноклуб на паузі орієнтовно до 18-го липня. Олег Яськів у тривалому відрядженні. Не сумуйте, приходьте на каву і слідкуйте за нашими новинами!

В неділю 28 травня гості кав’ярні матимуть нагоду послухати концерт струнного дуету Богдана Ільницького і Павла Кропа «Несподівані мелодії для скрипки і контрабасу». Початок о 20:00, вхід вільний.

Оновлена програма:

-        Океан Ельзи «Не питай»;
-        Adele “Rolling in the deep”;
-        ACDC “Back in black”;
-        Rihana “We found love”;
-        Coldplay “Viva la vida”;
-        Michael Jackson “Smooth criminal”;
-        Michael Jackson “Billy jean”;
-        Lalo Schifrin “Mission imposible”;
-        Carlos Gardel “Por una cabeza”;
-        Eduardo di Capua “O sole mio”;
-        Pachebel canon in D;
-        Gioacchino Rossini “Carnaval de Venezia”;
-        Океан Ельзи “Холодно”;
-        Nirvana “Smells like teen spirit”;
-        Louis Armstrong “La vie en rose”.

Ввечері 27 травня о 20:00 у «Штуці» звучатиме джаз. За фортепіано Владислав Сташенко, вхід вільний.

Програма:

-      Duke Ellington - I`m just a lucky so-and-so;
-      George Shearing - For all me know;
-      Eddie Heywood - Don`t be that way;
-      George Shearing – Charmaine;
-      Earl Hines - Cabin in the sky;
-      Hugh Martin - The boy next door;
-      Teddy Wilson - Blue moon;
-      Teddy Wilson - Avalon town;
-      George Shearing – Anastasia;
-      George Shearing – Again;
-      George Shearing - I got it bad and that ain`t good.

У п’ятницю 26 травня запрошуємо на фортепіанний концерт Павла Гречки «Музика європейського Середземномор’я». Початок о 20:00, вхід вільний.

Звучатимуть композиції Доменіко Скарлатті (1685-1757), Антоніо Солера (1729-1783), Альберто Фрейханета та інших.

Павло Гречка народився у Львові в 1969 році. Закінчив Львівське музичне училище та Львівський вищий музичний інститут по класу композицій М. Скорика та по класу фортепіано Н. Грамотєєвої, а також асистентуру-стажування у М. Скорика та Г. Лященка. Учасник і лауреат фестивалів «Контрасти», «Віртуози», «Київмузикфест», «Міжнародний форум музики молодих». Автор трьох «Симфоній», «Сонати для фортепіано», камерно-інструментальних та хорових творів. Виступає як піаніст-імпровізатор в різноманітних стилях від бароко до джазу.


У вівторок 23 травня о 18:30 кав'ярня "Штука" та Кіноклуб Олега Яськіва запрошують на перегляд та обговорення фільму Джуліана Шнабеля «Скафандр і метелик» (Франція-США, 2007).

Наважуся припустити, що кожному хоча б колись – під час недовгого відпочинку, а чи просто несподівано – міг наснитися гарний сон. З тих, що потім згадуємо роками. Ми собі накликаємо його довгими місяцями праці та життєвої метушні. А ще короткими вечорами при перегляді добрих фільмів, коли зустрічаємося з високим кіном та хорошими людьми. Тими вечорами домальовуються обриси майбутнього сну, неймовірного, правдивого, переплетеного з мріями… І коли ми виходимо у світ, то кожен принесе зі собою здогад про свій найкращий, ще небачений сон.

Ті очікування повертають нас знову і знову до кіно. І у згасаючому світлі зали, з першими кадрами чергового фільму ми відчуємо, що без Кіно цей сон був би бодай трішки, але іншим. Не обов’язково гіршим, але іншим. Якщо це так, то наш Кіноклуб – не марний. Принаймні, хочеться у це вірити.

«Скафандр і метелик» Джуліана Шнабеля – один з тих рідкісних фільмів, котрі балансують між сном та дійсністю, марним та справжнім життям, волею жити та бажанням вічного спочину. Якоюсь мірою цей насичений добротою фільм – про кожного з нас і для кожного з нас.

В основі фільму – біографічна книга Жана-Домініка Бобі, головного редактора журналу “Elle”, яку він написав після катастрофічного для організму інсульту. Ця книга і саме життя людини після трагедії стало гімном людській стійкості і жаги до життя.

Прекрасно знятий, фільм американського режисера, який є також відомим художником-неоекспресіоністом, вповні розкриває глибину книги і водночас проектує її універсальний зміст до кожного глядача, так щоб кожен побачив власне відображення у роздумах про життя, кохання, жінок, друзів, батьків, дітей, славу, багатство, терпіння, співчуття.

Візуально довершений, з прекрасними музичними фрагментами, що гармонують з операторськими знахідками. Акторський колектив (Макс фон Зюдов, Емануель Саньє, Матьє Амельрік) підсилює, особливо окремими екзистенційними сценами, емоційне сприйняття фільму.

Приходьте. Будемо разом проживати цей фільм…

Олег Яськів

 

Le scaphandre et le papillon, Julian Schnabel, 2007

Нагороди: Приз за режисуру на Канському кінофестивалі, 2 нагороди «Золотий глобус», 2 нагороди «Сезар», приз фестивалю у Сан-Себастіяні.

Читайте про хороше кіно - http://prostir-kino.com.ua/