1 вересня, у неділю, о 19:00 гості кав’ярні «Штука» матимуть нагоду послухати концерт дуету Богдана Ільницького (скрипка) і Павла Кропа (контрабас), вхід вільний.

Програма:

 • One Republic – Secrets;
 • Beatles - Hey jude;
 • Linkin park – Numb;
 • Michael Jackson - Smooth criminal;
 • Adele -Rolling in the deep;
 • Muse – Resistanсe;
 • ОЕ - Не питай, Холодно;
 • головна тема з к/ф «Мисливці за привидами»;
 • головна тема з «Гри престолів» та інші.

1 вересня, у неділю, о 16:00 кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на відкриття «Забуті вілли», виставка пастелей Дарії Зав’ялової.

Daria Zawyalowa: «Мій Львів - це місто маленьких вуличок, тихих садочків, Софіївки, Кастелівки, Вулецьких пагорбів, Яцкова. Це Львів маленький і затишний, це місто і сад, це місто-сад. Це те, що невпинно зникає, і без чого Львів вже не буде Львовом… Це мій записник, маленький каталог прекрасних львівських вілл, відомих і не дуже, це те єдине, що я можу зробити для мого міста – намалювати…».

Про авторку

Народилась, живе і працює у Львові, «львів’янка за походженням і за естетичним кодом».

Закінчила Львівську Академію мистецтв, за спеціальністю художній текстиль: «Текстиль - перша любов, не полишаю його, шукаю нові ідеї і форми».

30 років творчого життя віддано театру - працювала в Театрі ім. Леся Курбаса, 25 років (і назавжди !) - в Першому українському академічному театрі для дітей та юнацтва. Головний художник театру. Як сценограф і художник з костюмів поставила близько 70 вистав в Першому театрі та інших театрах України (Луцьк, Дрогобич, Дніпро). 22 роки співпраці з Тернопільськім драмтеатром, де як художник з костюмів поставила 11 вистав. Серед назв: «Ромео і Джульєтта», «Аліса», «Зоряний хлопчик», «Гобіт», «Олівер Твіст», «Вільні метелики», «Проданий сміх», «Украдене щастя», «Орестея».

Брала участь у численному розмаїтті мистецьких проектів: «Зірках Галичини", ярн-бомбінґ арті до «Євро 2012», реконструкції костюму Софії Фредро-Шептицької, Квадрієнале сценографії прев'ю - театральний фешн. Учасниця виставок традиційного і експериментального текстилю в Україні, Латвії, Польщі (близько 100).

Персональні виставки:
- Національний музей (разом з Н. Лапчик і Н. Шимін), 1992;
- «Нівідкіль з любов'ю...» (з А. Курило), КМЦ «Дзиґа», 2002;
- «Ex ponto», муніципальна галерея у м.Харків, 2005;
- «Deus conservat omnia», галерея «Primus», 2009;
- «Міський нотатник», Палац мистецтв, 2014;
- «Шовк і льон» (разом з Оленою Зотовою), галерея «Зелена канапа», 2015;
- Сценографія Першого театру! (разом з М. Савіцьким і Б. Поліщуком), галерея Сценографії, 2019.

Поза театром працює в сфері художнього текстилю, останні 10 років малює Львів (акрил, акварель, пастель).

У суботу 31 серпня о 19:00 кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на вечір фортепіанних каверів Миколи Лахмана “Joe Cocker&Co.”, вхід вільний.

Програма:

 • David Guetta - Without you ft. Usher;
 • Justin Timberlake - Say something;
 • Ed Sheeran – Perfect;
 • LP - Lost on you;
 • LP - Muddy Waters;
 • Scorpions - Still loving you;
 • Pink Floyd - Comfortably numb;
 • Eric Clapton – Layla;
 • Joe Cocker - Unchain my heart;
 • Bob Dylan - Knocking on heaven's door;
 • Sting – Fragile.

30 серпня, у п'ятницю, запрошуємо на концерт дуету скрипаля Богдана Ільницького та гітариста Ігоря Владики. Початок о 19:00, вхід вільний.

Програма:

 • Coldplay “Viva la vida”;
 • Linkin Park “Get it lucky”;
 • Linkin Park “Secrets”;
 • Океан Ельзи “Не питай”;
 • Michael Jackson “Billie jean”;
 • Adele “Rolling in the deep”;
 • Imagine Dragons “Radioactive”;
 • Michael Jackson “Smooth criminal”;
 • Muse “Resistance”;
 • SOAD “Aerials”;
 • SOAD “Chop suey”;
 • Guns'n'Roses “Welcome to the jungle”;
 • Queen “Show must go on”.

-        щодня з 1 по 31 серпня з 10:00 до 21:00«Добридень, пане Левинський», виставка Юрія Завербного, Тетяни Казанцевої, Євгена Булавіна і Володимира Турецького. Зануримось у місто епохи Левинського, про яке свідчитимуть колекційні артефакти - кахлі, плитки, плани будинків, ретро фото і поштівки. Детальніше - http://bit.ly/2Yzug78;

-        ВТ 13 серпня о 18:30Кіноклуб Олега Яськіва: «Марсельська історія» (реж.Даніель Отей, Франція, 2013). Детальніше - http://bit.ly/2P22vVw;

-        ПТ 16 серпня о 19:00фортепіанні версії українських популярних мелодій від Олексія Карпенка. У програмі - хіти «Скрябіна», «Океану Ельзи», «Другої ріки», «Скай», «Бумбокс» і Pianoboy;

-        СБ 17 серпня о 19:00“Joe Cocker&Co.”, за фортепіано Микола Лахман. Програма - http://bit.ly/2Tr606d;

-        НД 18 серпня о 19:00вечір фортепіанних каверів від Миколи Лахмана. Звучатимуть авторські версії мелодій “The Beatles”, Стінґа, Джо Кокера та інші популярні мотиви;

-        ПН 19 серпня о 19:00«Джазові стандарти», за фортепіано Микола Лахман. Звучатиме класика – Джордж Ґершвін, Дюк Еллінґтон, Луї Армстронґ та інші;


-        ПТ 23 серпня о 19:00концерт дуету Богдана Ільницького (скрипка) і Павла Кропа (контрабас). Програма - http://bit.ly/2OUYfa6;

-        СБ 24 серпня о 19:00«Українські мелодії», концерт акордеоніста Мирона Остюка та Зеновія Сороківського. Звучатимуть інструментальні версії народних пісень і авторських композицій, серед інших - Володимира Івасюка, Ігоря Білозора та Мирослава Скорика;

-        НД 25 серпня о 19:00концерт гурту «Ойкумена». Голос, бандура, перкусія та багато доброї української музики – власної та народної. «Ойкумена» виконує авторську акустичну музику з елементами етно-джазу. Більше інформації - http://www.oikoumena.com/, відео з концерту у кав’ярні - http://bit.ly/2ZKllS2;

-        ПН 26 серпня о 19:00“Let’s rock!”, за фортепіано Олексій Карпенко. Програма - http://bit.ly/2KFWsQN

Вхід на усі концерти вільний, резервація столиків - 097 586 81 95.


26 серпня, в понеділок, у кав’ярні «Штука» заплановано концерт піаніста Олексія Карпенка з програмою авторських версій популярних рок-композицій. Початок о 19:00, вхід вільний.

Прозвучать:

-        SOAD “Lonely Day”;
-        SOAD “Sky Is Over”;
-        SOAD “Chop Suey”;
-        Linkin park “Numb”;
-        Linkin Park “In The End”;
-        Evanescence “Bring me to life”;
-        Nickelback “Lullaby”;
-        Three Days Grace “Last to Know”;
-        Three Days Grace “Never Too Late”;
-        Limp Bizkit “Behind Blue Eyes”;
-        Red Hot Chili Peppers “Californication”;
-        Staind “Outside”;
-        Nirvana “Smells Like Teen Spirit”;
-        Sick Puppies “Don't Walk Away”;
-        Lifehouse “Sick Cycle Carousel”.

24 серпня о 19:00 у кав’ярні «Штука» звучатимуть українські мелодії у виконанні акордеоніста Мирона Остюка і скрипаля Зеновія Сороківського, вхід вільний.

Заплановані інструментальні версії народних пісень і авторських композицій, серед інших - Володимира Івасюка, Ігоря Білозора та Мирослава Скорика.


23 серпня, у п’ятницю, о 19:00 гості кав’ярні «Штука» матимуть нагоду послухати концерт дуету Богдана Ільницького (скрипка) і Павла Кропа (контрабас), вхід вільний.

Програма:

-        One Republic – Secrets;
-        Beatles - Hey jude;
-        Linkin park – Numb;
-        Michael Jackson - Smooth criminal;
-        Adele -Rolling in the deep;
-        Muse – Resistanсe;
-        ОЕ - Не питай, Холодно;
-        головна тема з к/ф «Мисливці за привидами»;
-        головна тема з «Гри престолів» та інші.

У суботу 17 серпня о 19:00 кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на вечір фортепіанних каверів Миколи Лахмана “Joe Cocker&Co.”, вхід вільний.

Програма:

-        David Guetta - Without you ft. Usher;
-        Justin Timberlake - Say something;
-        Ed Sheeran – Perfect;
-        LP - Lost on you;
-        LP - Muddy Waters;
-        Scorpions - Still loving you;
-        Pink Floyd - Comfortably numb;
-        Eric Clapton – Layla;
-        Joe Cocker - Unchain my heart;
-        Bob Dylan - Knocking on heaven's door;
-        Sting – Fragile.

У серпні кав’ярня-галерея «Штука» запрошує до розмови про Івана Левинського – видатного будівельного підприємця, архітектора, професора і громадського діяча. Завдяки проекту «Добридень, пане Левинський», що буде репрезентований 12 серпня о 18:00 авторами Юрієм Завербним, Тетяною Казанцевою, Євгеном Булавіним і Володимиром Турецьким, зануримось у місто епохи Левинського, про яке свідчитимуть колекційні артефакти - кахлі, плитки, плани будинків, ретро фото і поштівки.

Тетяна Казанцева: «Іван Левинський – людина, що завжди поруч з нами. Ми живемо в його місті, у створених ним кам’яницях, милуємося красою архітектури та насолоджуємося їхньою зручністю. Тогочасний Львів не здається нам аж таким недосяжним, якщо ми знайомі з його визначним творцем. Тож запрошуємо до знайомства!».

Партнери проекту – Роман Метельський, «Фотографії старого Львова», ТзОВ «Рамар» на Листопадового Чину, 11. Експозицію можна оглянути щодня з 1 по 31 серпня від 10:00 до 21:00, вхід вільний.

Про авторів

Юрій Завербний – колекціонер, дослідник Львова.

Євген Булавін – лікар, шанувальник української мистецької спадщини, мистецький керівник кав’ярні «Штука».

Тетяна Казанцева – історик архітектури, дослідниця поліхромії архітектури Львова, доцент кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська політехніка».

Володимир Турецький – архітектор.