01.10 2025: Відкриття виставки Ірини Гресик

У середу 1-го жовтня о 18:00 запрошуємо на вернісаж виставки акварелі Ірини Гресик «Місто з пташиного лету», подія відбудеться за участю авторки. Роботи можна оглянути щодня до кінця жовтня з 10:30 до 19:00, вхід вільний.

До Львова художниця повернулась у 2022-му із Запоріжжя. Тут минали студентські роки, а з початком повномасштабної війни з’явилась рубрика “мій акварельний скетчбук”. В експозиції здебільшого цьогорічні акварелі-панорами старого міста, що мимоволі асоціюються з експериментами аерофотозйомок Едмунда Лібанського 1910-20-их років.

Про авторку

Народилася 1956-го року у Запоріжжі. Закінчила Дніпропетровське Державне художнє училище (1975) та Львівський Державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (1980). Член Національної спілки художників України з 1988-го. Голова Запорізької організації Національної спілки художників України у 2002-2024-их. Має почесне звання Заслуженого художника України (2006). Доцент Запорізького національного університету.

Працює в техніці акварелі, олійного живопису, графіки.

Авторка понад двадцяти персональних виставок. Учасниця численних колективних виставок, пленерів, проектів, артфестивалів та симпозіумів в Україні, Польщі, Словаччині, Литві, Латвії, Тунісі, Китаї, Індії.